Autor Wątek: Sportowo  (Przeczytany 37046 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51639
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #30 dnia: 10 Lutego 2011, 00:33:03 »
Dodajmy, że jego premierskość Tusk Donald powiedział to tylko na próbę, do siebie i to po cichu. Cieszy jednak oddżwięk społeczny, dodał głośno.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #31 dnia: 26 Lutego 2011, 13:06:21 »
Premier Norwegii Jens Stoltenberg ma zamiar wpisać astmę (i jej przyległości) na listę norweskiego dziedzictwa narodowego.
Prezydent zapowiedział, że wpisze ją na listę.
Premier Polski (if any) ma zamiar zarazić astmą polskich piłkarzy.
Cena astmy na giełdzie w Tokio znacznie zwyżkowała.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51639
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Lutego 2011, 13:18:17 »
Na wieść o wzroście cen astmy przywódca libijski Muamar Kadafi dostał zadyszki. Obecnie rozważa swój udział w mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym stylem motylkowym.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #33 dnia: 10 Maja 2011, 10:55:23 »
W związku z ze zmianami ustawy o imprezach sportowych, zakazane będzie chodzenie na mecze piłki nożnej w moherowych beretach.
Bydgoszcz jest za, Toruń składa protest.
Prezydent powiedział że podpisze.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51639
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #34 dnia: 10 Maja 2011, 11:25:43 »
Może skończyć się jeszcze gorzej i zostanie wprowadzony zakaz chodzenia na mecze piłkarskie (program pilotażowy) w ogóle. Pozwoli to zaoszczędzić pieniądze podatników wydawane na policję oraz pozwoli chronić świeżo wybudowane stadiony przed niszczycielskim wpływem kibiców.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #35 dnia: 10 Maja 2011, 12:13:45 »
Może skończyć się jeszcze gorzej i zostanie wprowadzony zakaz chodzenia na mecze piłkarskie (program pilotażowy) w ogóle. Pozwoli to zaoszczędzić pieniądze podatników wydawane na policję oraz pozwoli chronić świeżo wybudowane stadiony przed niszczycielskim wpływem kibiców.
Niestety, taki zakaz jest sprzeczny z ustawą o przemocy w rodzinie i prezydent zapowiedział, że nie podpisze. A co!

Stefan

  • Gość
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #36 dnia: 16 Maja 2011, 07:16:55 »
Bogusław Wołoszański ma zrealizować program z cyklu sensacje XXI wieku, pierwszy odcinek będzie miał tytuł - Po co Wisła zdobywa Mistrzostwo Polski

Stefan

  • Gość
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #37 dnia: 16 Maja 2011, 07:42:47 »
Wedle najnowszych informacji zamykane będą te stadiony, na których będą wywieszane transparenty nieprzychylne premierowi.
Stadiony, na których będą wywieszane banery popierające politykę rządu zamykane nie będą, a nawet będą mogły starać się o dofinansowanie.
Środki na dofinansowanie będą transferowane z kont przeznaczonych na budowę dróg, autostrad o torowisk, bo tam się zbędne.
Prezydent zapowiedział, że podpisze.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51639
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #38 dnia: 16 Maja 2011, 12:18:23 »
Zamykane będą te miasta, na stadionach lub ulicach których bedą nieprzychylne premierowi transparenty.
Jarosław Kaczyński zapowiedział, że nie będzie nieprzychylnych jego osobie transparentów i właśnie w ten sposób należy takie problemy rozwiazywać.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Obama opóźmia?
« Odpowiedź #39 dnia: 27 Maja 2011, 10:34:57 »
Z powodu wizyty prezydenta USA budowa stadionu narodowego będzie opóźniona o 10 miesięcy.
- Bezpieczeństwo czcigodnego gościa oraz staropolska gościnność nakazuje nam poniechać wszelkich prac mogących zakłócić spokój  prezydenta – powiedział rzecznik m.st. Warszawy -  poprosiliśmy  więc o wstrzymanie budowy na jakiś czas. Myśleliśmy, że będą jakieś kłopoty, ale zgodzili się – zakończył Tomasz Andryszczyk.
Do akcji nieprzeszkadzania Obamie ochoczo przyłączyła się także GDDKiA.

Online Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38330
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #40 dnia: 27 Maja 2011, 13:57:46 »
ty sie zajac smiej, ale Nowy Swiat juz wczoraj sznurkiem obwiazywali... Cud, ze mi sie udalo bez szwanku z Traktu wydostac, co tam sie dzialo, sodomia I gomoria... ::)
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51639
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #41 dnia: 27 Maja 2011, 22:47:35 »
ty sie zajac smiej, ale Nowy Swiat juz wczoraj sznurkiem obwiazywali... Cud, ze mi sie udalo bez szwanku z Traktu wydostac, co tam sie dzialo, sodomia I gomoria... ::)
Bo kto chodzi Nowym Światem? Ja dzisiaj wybrałem na przechadzkę niejakiego Jana Pawła, chyba II-go (jedynki nie widziałem, nie do dostania w wypożyczalniach filmów). I proszę! Spokojnie w stronę od dworca i do dworca PKP, TLK, InterCity, InterRegio, czy co tam się jeszcze mieści.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Wspaniały sukces nogokopaczy
« Odpowiedź #42 dnia: 10 Czerwca 2011, 10:44:26 »
Reprezentacja Polski w piłce w mordę kopanej osiągnęła epokowy sukces – na stadionie koncernu ITI nie pozwoliła strzelić bramki reprezentacji Fracnji.

- To wspaniały sukces, zwiastuje on co najmniej awans  do ćwierćfinału – powiedział prezes PZPN – a może i półfinału, kto wie? – zakończył optymistyczne.

Trener selekcjoner z Biedronki Franz Smuda jest bardzo zadowolony.
- Wspaniała gra, dobra kondycja no i Francuzi nie strzelili nam bramki – cieszył się jak dziecko Smuda – myślę, że jesteśmy na dobrej drodze  - zakończył optymistyczne.

Premier (do spółki z prezydentem) postanowili odznaczyć  tych walecznych i niebezpiecznych orderem, za wybitne zasługi oraz osiągnięcia (in spe).

Cały sportowy świat zazdrości nam reprezentacji, a M. Platini w ostatnim wywiadzie dla Oprhry wyznał, że zawsze chciał wyjść za Bońka.

A my osobiście nie posiadamy się z radości i idziemy się upić gazem musztardowym, zagryzając go jadem kiełbasianym.

Online Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38330
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #43 dnia: 10 Czerwca 2011, 15:29:15 »
Stefan, teraz już się nie wyprzesz. Ty ich po prostu kochasz. Tylko zdradzona, zawiedziona, prawdziwa miłość pluje takim kryształowym jadem ::) ;D
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26165
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Sportowo
« Odpowiedź #44 dnia: 10 Czerwca 2011, 18:13:44 »
Ja też nie ogladałem, ale słuchałem relacji radiowej w wykonaniu P.Janka i była ta relacja świetna! Kto nie słuchał (Stefan?) niech rzuci uchem na wczorajszego BOB-a :)