Autor Wątek: Bieżączka (chora)  (Przeczytany 64449 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stefan

  • Gość
Z ostatniej chwili
« Odpowiedź #150 dnia: 05 Maja 2011, 15:17:03 »
Osama bin Laden na zwołanej konferencji prasowej potwierdził fakt zabicia Baracka Obamy.
Na dowód tego przedstawił brak zdjęć oraz ciała.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38470
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Bieżączka (chora)
« Odpowiedź #151 dnia: 05 Maja 2011, 20:42:36 »
Ba, ale czy to była Official Long Version? Bo jak nie, to do chrzanu, nikt się nie da nabrać, jak na akt urodzenia, phi...
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51878
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Bieżączka (chora)
« Odpowiedź #152 dnia: 05 Maja 2011, 23:58:23 »
Na potwierdzenie swojej tezy Osama przedstawił także ogon helikoptera Obamy. Helikopter sądząc po znalezionym na rewersie ogona napisie "made in Galicia" był produkcji hiszpańskiej.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Będzie pozew?
« Odpowiedź #153 dnia: 20 Maja 2011, 11:23:20 »
Kanclerz Angela M., nie wykluczyła złożenia wniosku o odszkodowanie za straty w sprzęcie i ludziach podczas pokojowego przemarszu we wrześniu 1939 roku. Premier Putin niewyklucia złożenia podobnego pozwu.
Sprawę ma prowadzić znana (acz na razie pragnąca zachować anonimowość) kancelaria z Nowego Jorku.
- Mamy duże szanse na pozytywny werdykt sądowy, ale na razie spróbujemy ugody – powiedział jeden z właścicieli kancelarii Izaak Brunsch Junior. Naszym celem nie jest przecież bankructwo Polski, tylko sprawiedliwość  – pocieszył – Była szkoda, musi być odszkodowanie – dodał na zakończenie.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51878
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Bieżączka (chora)
« Odpowiedź #154 dnia: 20 Maja 2011, 12:04:52 »
Roszczenia poprały amerykańskie organizacje żydowskie, wskazując, że wielu obywateli amerykańskich i izraelskich mieszkających czasowo w 1939 w Polsce ucierpiało wskutek niezapowiedziedzianego i bezprecedensowego ataku poslkich wojsk na pokojowe kolumny rosyjsko-niemieckie.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Bieżączka (chora)
« Odpowiedź #155 dnia: 27 Maja 2011, 10:35:52 »
Podczas wizyty Baracka Obamy zostanie ujawnione, że za wysoką emisję CO2 oraz efekt cieplarniany odpowiedzialny był Osama Bin Laden.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51878
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Bieżączka (chora)
« Odpowiedź #156 dnia: 27 Maja 2011, 22:43:19 »
Podczas wizyty Baracka Obamy zostanie ujawnione, że za wysoką emisję CO2 oraz efekt cieplarniany odpowiedzialny był Osama Bin Laden.
Nie zostanie. Obama powiedział, że nie będzie źle mówił o zmarłych.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Z ostatniej chwili!!!
« Odpowiedź #157 dnia: 28 Maja 2011, 17:20:01 »
Jako pierwsi podajemy tę wiadomość - Barack Obama żyje i ma się dobrze.
Nie możemy zdradzić źródła tej informacji, bo jest ono tajne, ale pochodzi od naocznego świadka, ale Bronek sobie tego nie życzył

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51878
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Bieżączka (chora)
« Odpowiedź #158 dnia: 28 Maja 2011, 22:30:39 »
Z nieoficjalnych, lecz dobrze poinformowanych źródeł wiemy jednak, że naocznym świadkiem jest Stevie Wonder.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Bieżączka (chora)
« Odpowiedź #159 dnia: 30 Maja 2011, 10:17:59 »
Jako pierwsi podajemy tę niepokojącą wiadomość - Jarosław Kaczyński żyje.
- Nie wiem co powiedzieć - miał powiedzieć/* premier.
- To najgorsza informacja dzisiejszego ranka - miał powiedzieć/* Niesiołowski, S.
- Nie mogę w to uwierzyć - miał powiedzieć/* prezydent.


/* miał powiedzieć ale nie powiedział, bo to żart jest./**

/**dopisek na wniosek CBA

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51878
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Bieżączka (chora)
« Odpowiedź #160 dnia: 30 Maja 2011, 10:27:59 »
Jako pierwsi podajemy tę niepokojącą wiadomość - Jarosław Kaczyński żyje.
- Nie wiem co powiedzieć - miał powiedzieć/* premier.
- To najgorsza informacja dzisiejszego ranka - miał powiedzieć/* Niesiołowski, S.
- Nie mogę w to uwierzyć - miał powiedzieć/* prezydent.
Absolutnie zaprzeczam aby pogłoski o mojej śmierci były przesadzone - miał powiedzieć Jarosław Kaczyński/*

*/ być może miał powiedzieć o Lechu Kaczyńskim, sam jeszcze nie wie, ale dla dobra Polski się zastanowi.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
UOP zamknął stronę nienawidzezony.prv.pl
« Odpowiedź #161 dnia: 31 Maja 2011, 12:18:09 »
UOP zamknął stronę nienawidzezony.prv.pl
- Już my lepiej wiemy przeciw komu skierowana była ta strona - stwierdził (pragnący zachować anonimowość) premier - a jako strona szerząca nienawiść nie ma miejsca na naszych serwerach - zakończył.
Na stwierdzenie, że serwer akurat jest na Białorusi,  pragnący zachować anonimowość wysoki urzędnik kancelarii odpowiedział, że prawa obowiązują także na Białorusi.
Zenon Bleniak, twórca strony czeka w areszcie, aż niezawisły sąd ustali kaucję.
- No nie lubię żony, bo zawsze przesala zupę, czepia się i nie pozwala mi oglądać meczu - powiedział Bleniak - i nie wiedziałem, że taka strona jest zakazana. Myślałem, że mamy wolność słowa.
- Pan Bleniak w oczywisty sposób myli się - powiedziała Prokurator Zuzanna Nieśmiała - przez co nie ma on ani wolności, ani słowa, co już samo wo sobie jest  dowodem jego winy. A poza tym. my wiemy na kogo głosowała żona pana Bleniaka, a to jest w prostej dorze szkalowanie naczelnych organów władzy państwowej  i jako takie wyczerpuje znamiona czynu zabronionego, ściganego z urzędu. A czy to jest UOP czy inny to już państwo sobie o tym decyduje.
Mimo nacisków, Nieśmiała nie podała nazwiska państwa, które o tym decyduje.
My możemy tylko się domyślać.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51878
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Bieżączka (chora)
« Odpowiedź #162 dnia: 31 Maja 2011, 12:32:26 »
Nie podano także prawo którego stanu USA obowiązuje na Białorusi. Po co mówić? Przecież już wkrótce wszystko wyjaśni się samo? Tu, to znaczy za pośrednictwem strony internetowej www.podpiszeteustawę.pl zaprotestował prezydent. Chyba należy przypomnieć naszym teksaskim przyjacielom z NATO, że Białoruś jest - co najmniej od 1920r. - tradycyjnym miejscem wpływów polskiego prawodastwa.
Oświadczenie prezydenta zostało następnie poprawione ze wzgledu na oczywisty błąd: oczywiście popełniłem typową czeską pomyłkę przestawiając w swoim oświadczeniu liczby. Nie chodziło mi o ingerencję Teksasu, który przecież - o czym wszyscy wiemy - nie jest w NATO, a o interwencję Florydy, zakończył rzecz całą z rozbrajającym (a więc potwierdzającym pokojowe zamiary polskiego prawodastwa w stosunku do Białorusi) uśmiechem prezydent.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38470
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Bieżączka (chora)
« Odpowiedź #163 dnia: 31 Maja 2011, 15:48:44 »
Że wam się chce w upały takie tl;dr smażyć... I niby kto to ma czytać, a? Bo ja idę na piwo.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51878
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Bieżączka (chora)
« Odpowiedź #164 dnia: 31 Maja 2011, 16:02:57 »
Że wam się chce w upały takie tl;dr smażyć... I niby kto to ma czytać, a? Bo ja idę na piwo.
Nawet nie denerwuj! Tu się pracuje!
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.