Autor Wątek: Czczenie PE/*  (Przeczytany 2354 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stefan

  • Gość
Czczenie PE/*
« dnia: 29 Lipca 2010, 06:07:25 »
Tzw minister spraw zagranicznych ogłosił, że w każdej ambasadzie Polski na każdym kontynencie będzie wisiał portret prezydenta elektra (PE).
- Godzi się - mówi Sikorski - by najważniejszą osobę w państwie uszanować w ten sposób.
Na pytanie, dlaczego wcześniej tego nie robiono, S uchylił się od odpowiedzi.
Nie był głodny?

/*Wyjątkowo wiadomość w 100% prawdziwa

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51644
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Czczenie PE/*
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Lipca 2010, 09:35:11 »
Może chodzi o to, że poprzenio obecny prezydent elekt nie był prezydentem elektem? A co z portretami innych prezydentów, jak byli jeszcze prezydentami elektami?
Elekt jakoś kojarzy mi sie z delektą.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38334
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Czczenie PE/*
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Lipca 2010, 11:02:56 »
My się nie boimy dobrych wzorców, że polecę klasykiem. Pewnej mroźnej zimy w Pradze mieliśmy średnią przyjemność* nocować w tzw schronisku młodzieżowym, czyli po prostu w opustoszałej na czas zimowych ferii szkole. Ponieważ w każdej sali na ścianie widniał portret prezydenta, na swój użytek nazwaliśmy ten przybytek Pod głową Havla  ;D
Zastanawia mnie tylko, co będzie, jeżeli muchy upstrzą podobiznę Najjaśniejszego Pana?

______________________________
*sale piętnastoosobowe, łóżka polowe, temperatura wewnątrz +13C. Kiedy my się zastanawialiśmy, jak w takich warunkach przebrać się w piżamki, nadeszli ze stołówki sympatyczni Amerykanie, powiedzieli Good Night, założyli puchowe kurtki i wsunęli się do śpiworków. Poszliśmy za ich przykładem  :D
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51644
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Czczenie PE/*
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Lipca 2010, 23:22:11 »
Ale czy ci Amerykanie wiedzą na czym polega problem much upstrzających portret Najjaśniejszego Pana. Czy oni w ogóle kumają, kto to jest Najjaśniejszy Pan?
« Ostatnia zmiana: 31 Lipca 2010, 16:39:49 wysłana przez Cezarian »
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Czczenie PE/*
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Lipca 2010, 10:55:01 »
Zastanawia mnie tylko, co będzie, jeżeli muchy upstrzą podobiznę Najjaśniejszego Pana?
O, to, to!

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38334
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Czczenie PE/*
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Lipca 2010, 12:04:20 »
Widzę, że Cezarian też się nie boi dobrych wzorców i sprawił sobie nową sygnaturkę. Słuszny wybór, jak donosi Gonzo była to pierwsza w historii sygnaturka użyta na Forum. Romanum, oczywiście.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51644
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Czczenie PE/*
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Lipca 2010, 16:41:26 »
Widzę, że Cezarian też się nie boi dobrych wzorców i sprawił sobie nową sygnaturkę. Słuszny wybór, jak donosi Gonzo była to pierwsza w historii sygnaturka użyta na Forum. Romanum, oczywiście.
I to w czasach, gdy Forum Romanum działało w Realu, choć warto przypomieć, że w takiej Jerozolimie już mieli telegraf bez drutu.
« Ostatnia zmiana: 31 Lipca 2010, 20:13:25 wysłana przez Cezarian »
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Czczenie PE/*
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Lipca 2010, 16:47:27 »
Duet (tandem?) B&C zmusił mnie do użycia google, by w końcu dowiedzieć się o czym mówią.
Użyłem, przeczytałem i... nie uwierzyłem.
Dalej nie wiem o so chodzi, choć jeżeli chodzi o burzenie Kartaginy to nie mam nic przeciwko.
Burzcie sobie Cezarian, burzcie...

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38334
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Czczenie PE/*
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Lipca 2010, 17:38:19 »
Z tym może być lekki techniczny problem, bo żeby zburzyć Kartaginę trzeba by ją najpierw postawić. A jak wiadomo, nie od razu Kartaginę zbudowano... Rzymianie mieli łatwiej.
Co powiedziawszy, chciałam wyrazić nadzieję, że Cezarian nie będzie rozszerzał zakresu zabaw w Cenzora ::)
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51644
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Czczenie PE/*
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Lipca 2010, 20:27:27 »
Wbrew pozorom mój podpis ma zupełnie inne znaczenie i służy namówieniu pewnego znajomego - duszy rodziny - do osobistego udziału w pracach naszej rodziny. Meandry, dlaczego akurat te stwierdzenie są już nawet dla mnie nie od końca jasne, jednak każdą rozmowę z nim staram się rozpocząć od tego zdania wymawianego w wiadomym celu. Zachowuję się więc jak Kato Starszy po pierwsze ze wzgleu na wspólną pamięć o Różowej Panterze, a po drugie to rzeczywiście jestem od niego starszy.

Kolega na razie broni się jak może. Nie dość, że w wytężony sposób pracuje, to jeszcze żeby mieć argumenty, spłodził dwie córki (i do tego nie naraz), a ostatnio widząc, że z logiką wejścia na forum nie wygra, rozpoczął budowę domu. Ale ja mam czas. Kato też potrzebował kilku lat na przekonanie senatu to swojego jakże słusznego pomysłu.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Czczenie PE/*
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Sierpnia 2010, 06:38:09 »
Katon?
Znam, to znajomy Alcybiadesa :)
Tylko nos mu odpadł...

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51644
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Czczenie PE/*
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Sierpnia 2010, 09:16:25 »
Katon?
Znam, to znajomy Alcybiadesa :)
Tylko nos mu odpadł...
Alcybiades? On miał chyba jakąś sprawę. Nie pamietam tylko, czy oskarżał, czy był oskarżany? W każdym razie niezła z tego powodu była Awantura w Niekłaju.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.