Przerażająca Tfurczość Własna > Podforumeczko Stefana Bolcmana - Re-reaktywacja

Wysokie standardy komisarzy unijnych

(1/1)

Stefan:
PAP, TASS, Novosti, Radio Maryja
UE określiła prerogatywy, wg jakich będą wybierani unijni komisarze.
Według nieoficjalnych danych, komisarze (a także kandydaci na nich) mają spełniać bardzo wysokie standardy.
Muszą być uczciwi, znać dobrze choć jeden język, nie mogą być przekupni, powinni być kompetentni.
To tylko kilka z warunków, jakie muszą spełniać kandydaci na kandydatów.
Na rozlegające się od lewa do prawa głosy oburzenia, KE dała przykład pewnego polityka, który spełnia te wymagania.
Zakłady bookmacherskie obstawiają zakłady, któż może być tą czarną owcą.
Zachęcamy do obstawiania, bo można wygrać na prawdę duże pieniądze.
Do sprawy oczywiście wrócimy.
Z ostatniej chwili
KE zdementowała, jakoby tą osobą miał być Bronisław Gieremek.

Bruxa:
Ja wiem! Ja wiem! To eurodeputowany Szmata-Czarnecki! Obecnie zdaje się Samoobrona, ale ja za jego transferami nie nadążam...

Cezarian:

--- Cytat: Bruxa w 20 Czerwca 2007, 20:38:45 ---Ja wiem! Ja wiem! To eurodeputowany Szmata-Czarnecki! Obecnie zdaje się Samoobrona, ale ja za jego transferami nie nadążam...

--- Koniec cytatu ---
Swoją drogą wartości kontraktów dla polityków zupełnie zwariowały. Ile muszą płacić ci reklamodawcy i kim oni są? Czy to przypadkiem nie ci, co biorą ciągły udział w badaniach opinii publicznej?
Z dobrze poinformowanych źródeł słyszałem, że opinia publiczna ma coraz gorszą opinię i w sondażach plasuje się coraz gorzej.
Jednak bagno piłki nożnej jest o wiele czystsze.

666:

--- Cytat: Cezarian w 20 Czerwca 2007, 22:05:27 ---Jednak bagno piłki nożnej jest o wiele czystsze.

--- Koniec cytatu ---
A będzie mecz - Reprezentacja sejmu vs. Dziennikarze TVN-u :D

Ciekawe czy Kurski zagra z Olejniczakiem i Rokitą w jednym teamie. ;D
Miejmy nadzieję tylko, że już nawzajem we własnej drużynie się faulować nie będą....chociaż na boisku to powinni sobie odpuścić. ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej