Przerażająca Tfurczość Własna > Podforumeczko Stefana Bolcmana - Re-reaktywacja

Prezydent Czech podjął decyzję o dostępie Polski do Internetu

(1/2) > >>

Stefan:
Prezydent Czech podjął decyzję o dostępie Polski do Internetu.
- Myślę, że to ważna decyzja i należało ją podjąć.
Swoją decyzję ma zamiar ogłosić w Internecie. Następną decyzją prezydenta Czech będzie decyzja o dostępnie Polski do morza.

Cezarian:

--- Cytat: Stefan w 19 Czerwca 2007, 15:56:31 ---Prezydent Czech podjął decyzję o dostępie Polski do Internetu.
- Myślę, że to ważna decyzja i należało ją podjąć.
Swoją decyzję ma zamiar ogłosić w Internecie. Następną decyzją prezydenta Czech będzie decyzja o dostępnie Polski do morza.


--- Koniec cytatu ---
No własnie, a w ptasia grypa wśród gołębi pocztowych niemal sparalizowała internet w Kazachstanie.

666:
To nie ptasia grypa, tylko Putin, podjął decyzję o zakręceniu kurków z internetem.

Bruxa:
O matcobosco, a czy do Polski też? Bo trza zapasów narobić. Nazbierać do kanistrow i do piwnicy.

Ale może się nie odważy. W końcu mamy nieubłaganie twardą politykę zagraniczną i wsparcie naszego południowego sąsiada. A z kim jak z kim, ale z nimi to się wszyscy muszą liczyć. Najlepiej w koronach.

Bruxa:
A reporterzy śledczy Polskiego Radia (PRIII) ustalili, że powódź tysiąclecia rozpoczęła się dziesięć lat temu, owszem, ale innego dnia i w innym miejscu, niż nam się wydaję, że pamiętamy.

Ja z Kłodzka jestem, tu się kończy moje poczucie humoru...  >:( :-\

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej