Przerażająca Tfurczość Własna > Podforumeczko Stefana Bolcmana - Re-reaktywacja

Prawdziwe przyczyny strajku lekarzy

<< < (2/6) > >>

Stefan:
Tu moge!
Leon, istnieje opcja zmień!!! (czy tam edytuj) no właśnie, modyfikuj!

A cycatów to można ile sie chce w jednym poście
Vide:


--- Cytat: Leon74 w 26 Maja 2007, 21:19:00 ---
--- Cytat: Bruxa w 26 Maja 2007, 13:26:01 ---
--- Cytat: Cezarian w 26 Maja 2007, 01:31:08 ---(...) czy w związku z tym wszystkim nie prościej zastąpić sterylizację "sztućców" pasteryzacją? Jakiego to wymaga oprogramowania?

--- Koniec cytatu ---
Dżemix 3:1  ;D

--- Koniec cytatu ---

Ale z service pack-ą cukru, bez tego nie pójdzie...



--- Koniec cytatu ---

--- Cytat: Leon74 w 26 Maja 2007, 21:15:51 ---
--- Cytat: Cezarian w 26 Maja 2007, 01:31:08 ---To w chirurgii plastycznej także dokonuje się sterylizacji? Ładna mi plastyka.

--- Koniec cytatu ---

"Wszystko dla pacjenta"!
Zmieniamy dowolne części ciała bez zadawania zbędnych pytań, chociaż łatwo nie jest...
Np taka zmiana człowieka płci męskiej w wombata płci przeciwnej to mnóstwo pracy  :(


--- Koniec cytatu ---

--- Cytat: Bruxa w 26 Maja 2007, 13:26:01 ---
--- Cytat: Cezarian w 26 Maja 2007, 01:31:08 ---(...) czy w związku z tym wszystkim nie prościej zastąpić sterylizację "sztućców" pasteryzacją? Jakiego to wymaga oprogramowania?

--- Koniec cytatu ---
Dżemix 3:1  ;D

--- Koniec cytatu ---

Leon74:

--- Cytat: Stefan w 26 Maja 2007, 21:25:07 ---Tu moge!
Leon, istnieje opcja zmień!!! (czy tam edytuj) no właśnie, modyfikuj!

--- Koniec cytatu ---

Ok, wołałbym tak jak jest teraz, ale władza jest święta, więc obiecuję poprawę i proszę o łagodny wymiar kary...

Usunąłbym swój jeden niepotrzebny post, ale nie widzę tu nigdzie przycisku "usuń", mogę tylko modyfikować.
Wychowałem się (pod mostem) na forach typu phpBB i podobnych, to jest jakieś dziwne...

Stefan:
e tam, przesadzasz.
Ja jestem jak baranek (tamdaradey)
Buxy cza sie bać!

Leon74:

--- Cytat: Stefan w 27 Maja 2007, 00:28:29 ---e tam, przesadzasz.
Ja jestem jak baranek (tamdaradey)
Buxy cza sie bać!

--- Koniec cytatu ---

Dzięki za cynk, idę posprzątać swój schron przeciwatomowy...
Ale możliwość usunięcia posta by się przydała nawet bardziej niż drugi tłumik Abarth w wózku dziadka Jacka.
 

Bruxa:

--- Cytat: Leon74 w 27 Maja 2007, 00:38:18 ---
Ale możliwość usunięcia posta by się przydała nawet bardziej niż drugi tłumik Abarth w wózku dziadka Jacka.
 

--- Koniec cytatu ---

Mówisz masz! Wystarczy napisać podanie, kolegium rozpatrzy, i można usunąć. Życzysz sobie jeden post, wszystkie, czy Leona jako takiego w ogóle?  ;D

A Stefanowi nie wierz, to łgarz. Kto by się bał konserwatora powierzchni płaskich...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej