Autor Wątek: Prawdziwe przyczyny strajku lekarzy  (Przeczytany 6093 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Leon74

  • Łebmajstrowy
  • Pierdziel
  • Ekspert Toaletowy
  • *
  • Wiadomości: 714
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-1
  • Płeć: Mężczyzna
    • 33741
    • Rodzina Poszepszyńskich Łebsajt
Odp: Prawdziwe przyczyny strajku lekarzy
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Maja 2007, 12:50:05 »
No jak piszesz chamstwu, no jak? A... może i dobrze...  ;D

Z siłom i godnościom osobistom!

Nawet jeśli macie rację kolego, a pewnie macie, to słoika dżemu i tak nie dostaniecie. Jeszcze byście się nam rozbestwili... A tak przyjdzie deep i zrobi z wami porządek  ;D
A ja sprzątać po nikim nie będę, jak sobie nabroiliśta, tak miejta. Zresztą to by było manipulanctwo i mataczenie, takie wywalanie postów. Ten na przykład wątek nabrałby nieoczekiwanie absurdalnego posmaczku...

Osobiście (a nawet z czyjąś pomocą) nie jadam dżemu, wszelakie jego zapasy przekazuje bezpośrednio pocztą pneumatyczną do dziadka Jacka.
Stopień absurdalności wątku raczej by się nie zmienił, gdyż treść z 2 postów umieściłbym w jednym najprawdopodobniej.
No i widzę tu spisek wrogich mandżurskich sił, gdyż w pomocy stoi:
"Przyciski Zmień i Usuń pozwalają zarejestrowanym użytkownikom na edycję własnych wiadomości".
Ktoś podstępem ukradł jeden przycisk z forum.

Świnte słowa, świnte słowa. Wątek, jaki jest w smaku, każdy widzi.

Ale to tylko sprawy techniczne, nie dżemowo-merytoryczne.
"Obsesja destrukcyjna dezawuuje krańcowość".
Pzdr, Leon Junior (widzący).

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38327
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Prawdziwe przyczyny strajku lekarzy
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Maja 2007, 08:16:46 »

Ktoś podstępem ukradł jeden przycisk z forum.


Hmmm, dopiero co był... Czyżby ktoś nowy zaczął się tu kręcić?  No bo tym nowym to nie można ufać... ;D


A ja w sprawie merytorycznej, choć nie dżemowej.
Podklejam się do wątku, bo to prawie on-topic (o zgrozo!).

Jakie są przyczyny strajku lekarzy wyjaśnił kol. Stefan. O tym jakie są przyczyny strajku nauczycieli napisały dzisiejsze gazety - chcemy sobie urwać trochę kasy. A, i jako elemęt układu siejemy zamęt w sielskiej ojczyźnie naszej.
Ja tylko chciałam dorzucić, że dzisiejszy strajk polegał będzie na tym, że kategorycznie zabronimy uczniom uczenia się i zmusimy (choćby siłą) do tzw. wolnych lekcji. A kto potajemnie wyjmie książkę i zeszyt, ten dostanie w ryj. Liczymy jednak na powszechne zrozumienie ze strony uczniów.
Dzisiejszy strajk to tylko preludium. Trwają już bowiem intensywne przygotowania do strajku powszechnego, który zostanie ogłoszony 23 czerwca. Tego dnia wszystkie szkoły w kraju  zostaną komisyjnie zamknięte i noga żadnego ucznia nie postanie w nich do odwołania. Gotowi jesteśmy strajkować z poświęceniem nawet przez dwa miesiące, ba! nawet osiem tygodni! Raz powzięta decyzja jest nieodwołalna. Blokadą szkół zajmie się personel techniczny szkoły (pani woźna i pan Józek z kotłowni). Nauczyciele natomiast, celem rozpropagowania naszych postulatów i szerzenia idei strajku wśród szerokich mas społecznych, udadzą się do najbardziej obleganych resortów uzdrowiskowych, takich jak Krynica Morska, Górska i Podlaska oraz Wąchock.

PS: I tylko chciałam dodać, że ja dzisiaj nie strajkuję. Uniemożliwiła mi to podstępna akcja uczniów z 4e i 6a, którzy akurat teraz musieli wyjechać na "zieloną szkołę", w związku z czym nie mogę nie przeprowadzić z nimi lekcji, bo ich nie ma... Łamistrajki jedne... Policzę się z nimi jak wrócą. Po jednej wolnej lekcji mają jak w banku, choćby nie wiem jak prosili...

Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51634
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Prawdziwe przyczyny strajku lekarzy
« Odpowiedź #17 dnia: 29 Maja 2007, 09:14:37 »
No właśnie. Waćpanna wywołałaś temat. Przeczytałem dzisiaj, że nauczyciele wybierają rózne formy strajku. Ja się boję tylko jednej formy - jak Bruxa przestanie pisać. Tylko to jest w stanie zmusić mnie do zaakceptowania podwyżek. :-X w dowolnej zresztą wysokości, mogą być nawet po 16 złotych na głowę. Jak powiedział Poniedzielski: pieniądze szczęścia nie dają, chyba, że jest tego powyżej 15 zł. ;)
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Leon74

  • Łebmajstrowy
  • Pierdziel
  • Ekspert Toaletowy
  • *
  • Wiadomości: 714
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-1
  • Płeć: Mężczyzna
    • 33741
    • Rodzina Poszepszyńskich Łebsajt
Odp: Prawdziwe przyczyny strajku lekarzy
« Odpowiedź #18 dnia: 04 Czerwca 2007, 00:21:52 »
Bezsensownie i offtopicznie pragnę podziękować anonimowemu darczyńcy za słoik dżemu - został on już przekazany do spiżarni dziadka Jacka.
Trzask prask i... po słoiku (system transportu jest niedoskonały), ale to nie szkodzi, gdyż dżem spływa z rury transportowej do wiadra.

"Obsesja destrukcyjna dezawuuje krańcowość".
Pzdr, Leon Junior (widzący).

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51634
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Prawdziwe przyczyny strajku lekarzy
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Czerwca 2007, 08:57:35 »
Bezsensownie i offtopicznie pragnę podziękować anonimowemu darczyńcy za słoik dżemu - został on już przekazany do spiżarni dziadka Jacka.
Trzask prask i... po słoiku (system transportu jest niedoskonały), ale to nie szkodzi, gdyż dżem spływa z rury transportowej do wiadra.


Czy kolega aby nie nawiązuje do wątku innego wątku i nie ma na myśli amatorskiego robienia dżemu, czyli dżemowych rękopisów (powidła?).
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38327
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Prawdziwe przyczyny strajku lekarzy
« Odpowiedź #20 dnia: 04 Czerwca 2007, 14:51:53 »
Nie no, mnie się tam żadne skojarzenia nie nasuwają, gdzieżby...
dżem spływa z rury transportowej do wiadra.

Tyle mi zostało
co mi nakapało...

Telewizor wyłączyłem, świecił za niebiesko
Bo powidła gdy wysmażę to chowam w kineskop
Zresztą wcale już nie działa no bo nie ma prądu
tylko dżemik jest na chodzie i dowód do wglądu...
     ;D

Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Leon74

  • Łebmajstrowy
  • Pierdziel
  • Ekspert Toaletowy
  • *
  • Wiadomości: 714
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-1
  • Płeć: Mężczyzna
    • 33741
    • Rodzina Poszepszyńskich Łebsajt
Odp: Prawdziwe przyczyny strajku lekarzy
« Odpowiedź #21 dnia: 04 Czerwca 2007, 19:46:54 »
Czy kolega aby nie nawiązuje do wątku innego wątku i nie ma na myśli amatorskiego robienia dżemu, czyli dżemowych rękopisów (powidła?).

Nic właśnie!
Miałem na myśli mój system transportu słoików z dżemem, słoik włożony do rury transportowej dostaje "kopniaka" od sprężonego powietrza, aby na końcu drogi rozbić się doszczętnie o korek na końcu rury.
Ale zawartość słoika spływa do podstawionego wiadra i nic się nie marnuje.

[...]
Zresztą wcale już nie działa no bo nie ma prądu
tylko dżemik jest na chodzie i dowód do wglądu...
     ;D

Jak przyjdzie mil... policja...

Po uzyskaniu statusu "bywalec" mam wreszcie przycisk "usuń", więc zabieram się do porządkowania postów :-)
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwca 2007, 14:36:36 wysłana przez Leon74 »
"Obsesja destrukcyjna dezawuuje krańcowość".
Pzdr, Leon Junior (widzący).

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38327
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Prawdziwe przyczyny strajku lekarzy
« Odpowiedź #22 dnia: 08 Czerwca 2007, 09:43:41 »
Taa, teraz będzie tu siał spustoszenie jak małpa, tfu, żaba z brzytwą  ;D
Tylko sobie czegoś ważnego nie wytnij, bo będziesz żałował... I pomyśl o królewnach... Przyjdzie jaka, pocałuje, a potem się zdziwi, być może nawet nieprzyjemnie...  ;D
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Leon74

  • Łebmajstrowy
  • Pierdziel
  • Ekspert Toaletowy
  • *
  • Wiadomości: 714
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-1
  • Płeć: Mężczyzna
    • 33741
    • Rodzina Poszepszyńskich Łebsajt
Odp: Prawdziwe przyczyny strajku lekarzy
« Odpowiedź #23 dnia: 08 Czerwca 2007, 14:14:51 »
Taa, teraz będzie tu siał spustoszenie jak małpa, tfu, żaba z brzytwą  ;D

Żaba z brzytwą - palce lizać!
Choć danie dla niektórych może się wydawać ciut za ostre, ale praktyka jednak najprawdopodobniej czyni mistrza.

Tylko sobie czegoś ważnego nie wytnij, bo będziesz żałował... I pomyśl o królewnach... Przyjdzie jaka, pocałuje, a potem się zdziwi, być może nawet nieprzyjemnie...  ;D

Dorabiałem kiedyś na boku jako saper, więc ostrożność mam we krwi, trzask prask i po wszystkim...
"Obsesja destrukcyjna dezawuuje krańcowość".
Pzdr, Leon Junior (widzący).

Stefan

  • Gość
Odp: Prawdziwe przyczyny strajku lekarzy
« Odpowiedź #24 dnia: 09 Czerwca 2007, 14:15:31 »
Nie pozostaje mi nic innego, jak polecieć klasykiem:
Ha, ha, ha, zaśmiała się żaba
i zjechała okrakiem po brzytwie

cddo...

Offline Leon74

  • Łebmajstrowy
  • Pierdziel
  • Ekspert Toaletowy
  • *
  • Wiadomości: 714
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-1
  • Płeć: Mężczyzna
    • 33741
    • Rodzina Poszepszyńskich Łebsajt
Odp: Prawdziwe przyczyny strajku lekarzy
« Odpowiedź #25 dnia: 09 Czerwca 2007, 15:02:01 »
Kotom też przytrafiają się dziwne przygody, chociaż w tym przypadku miał rozrywkę przednią; cytat z netu:

"Moja sąsiadka domaga się pokrycia kosztów naprawy samochodu, który miał uszkodzić mój kot. 29.09 zaginął mi kociak poszukiwania na nic się zdały, dzisiaj tj. 3.10. moja sąsiadka powiadomiła mnie że mój kot wszedł pod maskę jej samochodu obok silnika i w momencie gdy włączyła silnik kota rozerwało a przy tym pozrywała jakieś przewody, a teraz ja mam zapłacić za naprawę".
"Obsesja destrukcyjna dezawuuje krańcowość".
Pzdr, Leon Junior (widzący).

Offline Baader

  • Hydraulik
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 3839
  • słoiki dżemu truskawkowego +25/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prawdziwe przyczyny strajku lekarzy
« Odpowiedź #26 dnia: 14 Czerwca 2007, 12:39:42 »
Kotom też przytrafiają się dziwne przygody, chociaż w tym przypadku miał rozrywkę przednią; cytat z netu:

"Moja sąsiadka domaga się pokrycia kosztów naprawy samochodu, który miał uszkodzić mój kot. 29.09 zaginął mi kociak poszukiwania na nic się zdały, dzisiaj tj. 3.10. moja sąsiadka powiadomiła mnie że mój kot wszedł pod maskę jej samochodu obok silnika i w momencie gdy włączyła silnik kota rozerwało a przy tym pozrywała jakieś przewody, a teraz ja mam zapłacić za naprawę".

Żeby to tylko koty... Kierowcy, uważajcie na straszne bestie!!
Hochsztapler pan jesteś panie starszy! Zwykły hoch... hochsztapler!!!

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38327
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Prawdziwe przyczyny strajku lekarzy
« Odpowiedź #27 dnia: 14 Czerwca 2007, 12:50:35 »
Znam jedną prawdziwie straszną bestię - nazywa się ortografia...  ;D

Że też ten wilk nie miał nic lepszego do roboty, tylko jadąc z roboty do domu musiał skakać na samochód... Ciekawe, gdzie też taki wilk pracuje? Bo na przykład Krakadił Giena rabotał w zooparkie krakadiłam... Ale wilk?
« Ostatnia zmiana: 14 Czerwca 2007, 12:54:15 wysłana przez Bruxa »
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.