Autor Wątek: Życzenia wigilijne 2.0  (Przeczytany 106241 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anoosia

  • Hydraulik
  • Aktywny Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 183
  • słoiki dżemu truskawkowego +7/-4
Odp: Życzenia wigilijne 2.0
« Odpowiedź #45 dnia: 22 Grudnia 2009, 11:03:34 »
Zachodzę tu  raz na ruski miesiąc ale i wam życzę wszystkiego najlepszego, dużo poczucia humoru, mnóstwa prezentów, abyście nie musieli karpia prądem traktowac niczym Dziadek Jacek i cóż  wierzeczy wigilijnej takiej trzask prask palce lizac!


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51643
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Życzenia wigilijne 2.0
« Odpowiedź #46 dnia: 22 Grudnia 2009, 12:12:44 »
Zachodzę tu  raz na ruski miesiąc ale i wam życzę wszystkiego najlepszego, dużo poczucia humoru, mnóstwa prezentów, abyście nie musieli karpia prądem traktowac niczym Dziadek Jacek i cóż  wierzeczy wigilijnej takiej trzask prask palce lizac!


Dziękujemy i życzymy Ci, żebyś częściej zagladała, bo tylko w ten sposób Ty możesz poogladać nas, a my - Ciebie.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51643
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Życzenia wigilijne 2.0
« Odpowiedź #47 dnia: 24 Grudnia 2009, 00:25:16 »
To i ja składam wszystkim współne i wzajemne życzenia wigilijne:

Świątecznej zapiekanki z wody
Gwiazdkowej jutrzenki swobody
Karpia o psich kostkach
Choinki, co w domu urosła
W dyskusjach zawsze racji
Udanych odwykowych kuracji
Pewności, że „jednak się kręci”
Zmysłowych zaników pamięci
Radości z nie mylenia wartości
Bogatych, nieproszonych gości
Listu od kaprala Jedziniaka
Onuc pasujących do krawata
Takie wigilijne życzenia nastręcza
Rodziny Poszepszyńskich rodzina zastępcza.
« Ostatnia zmiana: 04 Stycznia 2010, 12:25:09 wysłana przez Cezarian »
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51643
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Życzenia wigilijne 2.0
« Odpowiedź #48 dnia: 04 Stycznia 2010, 12:26:12 »
Z przyjemnością informuję, że Grzegorz Poszepszyński, choć szmata, jak zwykle się zachował i na moje ręce złożył całej rodzinie zastępczej najlepsze życzenia noworoczne.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: Życzenia wigilijne 2.0
« Odpowiedź #49 dnia: 04 Stycznia 2010, 12:37:47 »
Ale na jaki rok?

Offline 666

  • Łeb-Majster
  • Młodszy Techniczny Telewizyjny
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • ***
  • Wiadomości: 4910
  • słoiki dżemu truskawkowego +667/-666
  • Płeć: Mężczyzna
    • 4915610
    • Maciej Zembaty - strona nieoficjalna
Odp: Życzenia wigilijne 2.0
« Odpowiedź #50 dnia: 04 Stycznia 2010, 12:50:58 »
2012 oczwyizda, bo coś ostatnio niepewny u nasz we Wrocławi. No to wszystkiego najlepszego.
nie graj ze mną...

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51643
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Życzenia wigilijne 2.0
« Odpowiedź #51 dnia: 04 Stycznia 2010, 16:09:09 »
Bez aluzji rodzinnych proszę, ale oto życzenia prawnicze (mogłyby być w wątku o wieściach z internetu, bo stamtąd wzięte):

Życzenia Prawnicze

złożone Tobie (zwanej lub zwanemu poniżej: "Przyjmującym Życzenia") przeze mnie (zwanego poniżej: "Życzącym").

Przyjmij proszę, z wyłączeniem wyraźnej lub domniemanej mocy wiążącej, najlepsze życzenia przyjaznych środowisku, świadomych społecznie, bezstresowych, nieuzależniających i neutralnych płciowo świąt przesilenia zimowego, celebrowanych w ramach tradycji wyznania religijnego albo praktyk świeckich wedle wyboru Przyjmującego Życzenia, w szczególności zgodnie z tradycją Bożego Narodzenia, Chanuki lub Kwanzy, z zachowaniem należnego szacunku dla religijnych lub świeckich przekonań lub tradycji osób trzecich, albo ich wyboru niepraktykowania żadnych religijnych ani świeckich tradycji, jak również finansowo korzystnego, osobiście pomyślnego oraz medycznie nieskomplikowanego przebiegu ogólnie przyjmowanego roku kalendarzowego 2010, z zachowaniem należnego szacunku dla kalendarzy przyjmowanych przez mniejszości narodowe, etniczne lub wyznaniowe, bez względu na rasę, wyznanie, poglądy polityczne lub filozoficzne, kolor skóry, wiek, stopień spawności fizycznej, wybór platformy komputerowej, lub preferencje seksualne Przyjmującego Życzenia.
Przyjęcie niniejszych życzeń oznacza jednoczesne przyjęcie następujących warunków i zastrzeżeń.

Niniejsze życzenia podlegają dalszemu sprecyzowaniu, wycofaniu lub odwołaniu przez Życzącego bez zachowania jakichkolwiek terminów wypowiedzenia oraz bez potrzeby uzasadnienia. Niniejsze życzenia mogą być nieodpłatnie przenoszone przez Przyjmującego Życzenia w niezmienionej treści na rzecz osób trzecich. Niniejsze życzenia nie implikują żadnej obietnicy ze strony Życzącego do rzeczywistego wprowadzenia w życie któregokolwiek z wyżej wymienionych życzeń, a w szczególności nie stanowią oferty w rozumieniu odpowiednich przepisów prawa. Jakiekolwiek fragmenty niniejszych życzeń sprzeczne z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa należy uznać za niezłożone, bez wpływu na pozostałe fragmenty życzeń. Niniejsze życzenia nie mają wartości finansowej.

Życzący gwarantuje działanie niniejszych życzeń zgodne z powszechnie przyjętym działaniem życzeń w zakresie dobrych wiadomości przez okres jednego roku albo do chwili wydania kolejnych życzeń świątecznych, którekolwiek z tych zdarzeń nastąpi wcześniej. Gwarancja jest ograniczona do wymiany niniejszych życzeń lub wydania nowych życzeń, bez potrzeby uzasadnienia przez Życzącego.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38332
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Życzenia wigilijne 2.0
« Odpowiedź #52 dnia: 04 Stycznia 2010, 17:14:05 »
Oczywiście, aby się już zupełnie zupełnie zabezpieczyć przed oskarżeniem o nękanie niezamawianymi wiadomościami elektronicznymi, Składający Życzenia powinien poprzedzić ich wysłanie wstępnym mailem następującej treści:
Witam serdecznie,
w zwiazku z ustawa z dnia 18 lipca 2002 roku o swiadczeniu uslug droga elektroniczna (Dz. U. Nr 144 z 9 wrzesnia 2002 r., poz. 1204) oraz dyrektywami UOKiK, chcielibysmy uzyskac Panstwa zgode na przeslanie informacji dotyczacej swiatecznej oferty.
Jesli wyraza Pan/Pani zgode na przeslanie oferty uprzejmie prosze o e-mail zwrotny ze slowem "TAK" w tytule.


To by nawet było śmieszne, gdyby nie było copypastą z zalewającego dufałkową skrzynkę spamu...
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51643
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Życzenia wigilijne 2.0
« Odpowiedź #53 dnia: 07 Stycznia 2010, 19:42:07 »
Przy okazji Świąt, chciałem także złożyć najposzepszyńskiejsze (trudne słowo) i najekumenczniejsze życzenia z okazji Ortodoksyjnych Świąt Bożego Narodzenia naszym braciom i siostrom (orthodox orthodox)w wierze.
Jak ja lubię takie świeckie tradycje ;)
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38332
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Życzenia wigilijne 2.0
« Odpowiedź #54 dnia: 07 Stycznia 2010, 20:01:50 »
naszym braciom i siostrom (orthodox orthodox)w wierze.
Czyli Fasiolowi i Anji Orthodox? To ja się przyłączam  :)
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Fasiol

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 21000
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Życzenia wigilijne 2.0
« Odpowiedź #55 dnia: 07 Stycznia 2010, 22:44:12 »
Nie wiem jak Ania,ja dziękuję pięknie. <:-)
Bóg stworzył ziemię, niebo i wodę, księżyc i słońce. Stworzył człowieka, ptaki i zwierzęta. Ale psa nie stworzył. Bo psa już miał.

Stefan

  • Gość
Odp: Życzenia wigilijne 2.0
« Odpowiedź #56 dnia: 08 Stycznia 2010, 05:57:10 »
a j anie.
I co?

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51643
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Życzenia wigilijne 2.0
« Odpowiedź #57 dnia: 08 Stycznia 2010, 15:46:03 »
a j anie.
I co?
I nico, a co miało być? Inicość?
Przed tym rzeczywistym Bożym Narodzeniem, to ludzie mieli problem z życzeniami. Musieli przecież życzyć sobie wszystkiego najlepszego z okazji Świąt nadchodzącego Bożego Narodzenia. Problemy są podobno i teraz, gdyż Święta Bożego Narodzenia są obchodzone w różnych terminach nie tylko przez prawosławnych, ale także przez muzułmanów, buddystów, agnostyków i ateistów.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline szczutek

  • Kompanijny kolaborant bez klasy; As szkodnictwa
  • Hydraulik
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 2281
  • słoiki dżemu truskawkowego +140/-459
  • Nie zrozumiałem pytania
Odp: Życzenia wigilijne 2.0
« Odpowiedź #58 dnia: 08 Stycznia 2010, 16:49:26 »
a j anie.
I co?
I nico, a co miało być? Inicość?
Przed tym rzeczywistym Bożym Narodzeniem, to ludzie mieli problem z życzeniami. Musieli przecież życzyć sobie wszystkiego najlepszego z okazji Świąt nadchodzącego Bożego Narodzenia. Problemy są podobno i teraz, gdyż Święta Bożego Narodzenia są obchodzone w różnych terminach nie tylko przez prawosławnych, ale także przez muzułmanów, buddystów, agnostyków i ateistów.
Kiedy ateiści obchodzą święto Bożego Narodzenia?
Węgiel to antracyt. Antracyt to ty. Skriabin zjadł karabin, a ciotka ma wszy.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38332
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Życzenia wigilijne 2.0
« Odpowiedź #59 dnia: 08 Stycznia 2010, 17:25:36 »
Zawsze. Szerokim łukiem.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.