Autor Wątek: Instytut Narodowej Pamięci???  (Przeczytany 12434 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline andrzej74

  • Hydraulik
  • Zaawansowany Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 384
  • słoiki dżemu truskawkowego +9/-11
  • Płeć: Mężczyzna
Instytut Narodowej Pamięci???
« dnia: 06 Listopada 2008, 16:21:59 »

Przesłuchałem nagrania ze spotkania z Zembaczem. Potwierdził fakt zniszczenia odcinka, nazwijmy go roboczo „Obóz pracy u Ślepego Leona”. Jako że oczywistym jest fakt niemożności dotarcia do archiwum radiowego, które jest na równi z archiwum TVP instytucją na wskroś komunistyczną rysuje się mglisto chyba tylko jedyna alternatywa. Czytałem ze 3 miesiące temu wywiad z ministrem kultury Zdrojewskim właśnie na temat archiwów radiowo-telewizyjnych. Oświadczył on, że w ciągu kilku lat ministerstwo zamierza powołać do życia specjalną instytucję gromadzącą wszelkie możliwe archiwa audio-wizualne. Mocą ustawy archiwa te zostaną WYRWANE z objęć dotychczasowych dysponentów, zgromadzone w jednym miejscu, skatalogowane i częściowo udostępnione. Zdrojewski wydaje się być skutecznym ministrem, nawet uznany został przez masońską „GW” za najlepszego, wraz ze Schetyną ministra, więc może rzeczywiście za kilka lat taśmy z „RP” będą dla nas dostępne. Sam Zembacz sugeruje dokładne przesłuchanie taśm audycji Ilustrowanego Tygodnika Rozrywkowego. Na taśmach Magazynu Zgryz można by sprawdzić istnienie rzekomego odcinka „Dacza”.

Więc może, za kilka lat...


http://wyborcza.pl/1,75475,5519198,Rewolucja_francuska_w_polskich_archiwach.html

Poszepszyńskich na mp3 można znaleźć na http://chomikuj.pl/Neomatrix

Stefan

  • Gość
Odp: Instytut Narodowej Pamięci???
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Listopada 2008, 16:43:21 »
Zastanawiam się nad oboma (obama?) postami A74 i dalej nie wiem co o nich sądzić ani po co zostały napisane.
Kto był na zjeździe to wie o czym był, kto nie był (bo nie mógł) odsłuchał sobie zapis rozmowy i wie to samo, a kto nie odsłuchał znaczy nie chciał bo go to nie interesuje (bo ma prawo) i nie przeczyta tego postu.
No chyba że A74 tak jak Nadszyszkownik Cicho tak będzie wszystkich kochał, że oni w końcu zrozumieją i pokochają....
Pozostaje drugie wyjaśnienie  - kolega A zrobił konspekt wykładu i testuje na nas swój dydaktyzm, za co ja z góry dziękuję, ale nie.
Trzecia myśl - kolega A traktuje niektórych(?) forumowiczów jak debili i tkwi w "mylnym błędzie", że jak się jak się nie wytłumaczy to nikt nic z tego nie zrozumie. To ja też dziękuję. Mam głupi nawyk czytania postów, więc posty A74 też czytam.

Offline Tosia

  • kulturalna doktorantka bez nałogów
  • Hydraulik
  • Aktywny Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 228
  • słoiki dżemu truskawkowego +36/-2
Odp: Instytut Narodowej Pamięci???
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Listopada 2008, 23:36:29 »
Andrzej zrobil sobie po prostu notatki i nie chcial ich zgubic, wiec je zapisal na forum :)

dziw pedadoga

  • Gość
Odp: Instytut Narodowej Pamięci???
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Listopada 2008, 08:58:46 »
Dziwne i trudnowytłumaczalne rzeczy dzieją się na forum. A to jakiś post pojawi się, a później zawędruje w tajne rejony, a to Stefan na chwilę staje się Technicznym Telewizyjnym - to pewnie w ramach zapowiedzianej dymisji/degradacji, a to pytań tak wiele pada bez odpowiedzi, a to serwerki padają jak świeże wiśnie...
Cóż - ja z tej jesiennej deprechy zostaję turystą-terrorystą. Właśnie przygotowuję zamach, a potem wytracanie  >:D

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26165
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Instytut Narodowej Pamięci???
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Listopada 2008, 09:38:29 »
Dziwne i trudnowytłumaczalne rzeczy dzieją się na forum.....
Do zjawisk dziwnych zaliczyłbym też zaniknięcie aktywności czarownic na forum. A tu termin następnego zlotu/zlociku się zbliża...

Offline Tosia

  • kulturalna doktorantka bez nałogów
  • Hydraulik
  • Aktywny Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 228
  • słoiki dżemu truskawkowego +36/-2
Odp: Instytut Narodowej Pamięci???
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Listopada 2008, 22:05:37 »
Ja, z racji wieku, zaliczam się JESZCZE do czarodziejek  :D Ale chyba niektórzy są innego zdania ;)

Stefan

  • Gość
Odp: Instytut Narodowej Pamięci???
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Listopada 2008, 18:51:19 »
Ja, z racji wieku, zaliczam się JESZCZE do czarodziejek  :D Ale chyba niektórzy są innego zdania ;)
Tak se tłumacz  ;D

Offline Mefisto

  • Hydraulik
  • Nowy Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 39
  • słoiki dżemu truskawkowego +6/-1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pisze się: Szczerzuja czy Szczeżuja ?
Odp: Instytut Narodowej Pamięci???
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Listopada 2008, 19:27:36 »
Nie, nie Tosia.
Jesteś czarodziejką stuprocentową.
Ale co to ma do Instytutu Narodowej Pamięci ?
Post zaczęty - wątek w rowie.

Stefan

  • Gość
Odp: Instytut Narodowej Pamięci???
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Listopada 2008, 11:53:34 »
Ale co to ma do Instytutu Narodowej Pamięci ?
Post zaczęty - wątek w rowie.
Pierwszy raz spadłem z krzesła po przeczytaniu postu.
Bravou Yasiu - takiego odjazdu jeszcze na tym forum nie było.
Dożywotni (wieczny/wietrzny) dżem

Offline Mefisto

  • Hydraulik
  • Nowy Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 39
  • słoiki dżemu truskawkowego +6/-1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pisze się: Szczerzuja czy Szczeżuja ?
Odp: Instytut Narodowej Pamięci???
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Listopada 2008, 21:00:49 »
Dzięki za dżem (może być zwietrzały). Ale takiego bałaganu to nigdzie nie widziałem.
No - może w mojej nowej pracy.
Stefek - kichy już mi kręci, gdy następuje zmiana tematu ... i tu nie dziwię się, że z krzesła na d... - można polec.
Ja sobie już tak obiłem, że pozostanę tylko czytelnikiem tego rodzaju wątków.





Offline Tosia

  • kulturalna doktorantka bez nałogów
  • Hydraulik
  • Aktywny Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 228
  • słoiki dżemu truskawkowego +36/-2
Odp: Instytut Narodowej Pamięci???
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Listopada 2008, 01:24:01 »
Pfff.. tutaj nikt nie przejmuje się takimi szczegółami jak pisanie zgodnie z tematem wątku. Co więcej, są wątki wielowątkowe (ang. multithreading), co nawet dobrze świadczy o tym forum, bo system operacyjny, który nie jest wielowątkowy jest do ...
Chyba mi już padło na mózg. Przełączam się w idle mode..

puch pedadoga

  • Gość
Odp: Instytut Narodowej Pamięci???
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Listopada 2008, 11:36:43 »
Pfff.. tutaj nikt nie przejmuje się takimi szczegółami jak pisanie zgodnie z tematem wątku. Co więcej, są wątki wielowątkowe (ang. multithreading), co nawet dobrze świadczy o tym forum, bo system operacyjny, który nie jest wielowątkowy jest do ...

Ja tam lubię DOS'a - można się było na jednym skupić. Żebym tu, w pracy, miał takiego to by może tylu rzeczy naraz kierownictwo nie kazało robić :D.

A już zdecydowanie najlepszy jest wielowątkowy model wykładowcy akademickiego  >:D

Online Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38330
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Instytut Narodowej Pamięci???
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Listopada 2008, 13:35:14 »
No ale nie mylmy multithreading z multitasking. Task mamy tu tylko jedno - żeby forum rosło w siłę, a Rodzinie żyło się dostatnio... No, może przesadzam, od razu dostatnio. Żeby w ogóle się żyło  ;D
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Stefan

  • Gość
Odp: Instytut Narodowej Pamięci???
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Listopada 2008, 21:02:09 »

Ja tam lubię DOS'a - można się było na jednym skupić. Żebym tu, w pracy, miał takiego to by może tylu rzeczy naraz kierownictwo nie kazało robić :D.
E tam, a o ms-shell słyszał?
To taki prawielowątkowe początki...

Online Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51639
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Instytut Narodowej Pamięci???
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Listopada 2008, 22:29:39 »

Ja tam lubię DOS'a - można się było na jednym skupić. Żebym tu, w pracy, miał takiego to by może tylu rzeczy naraz kierownictwo nie kazało robić :D.
E tam, a o ms-shell słyszał?
To taki prawielowątkowe początki...
Prawielowątkowe początki - programy kopalne?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.