Autor Wątek: Pomnik na Placu na Rozdrożu  (Przeczytany 24432 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38330
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Pomnik na Placu na Rozdrożu
« dnia: 16 Kwietnia 2007, 21:12:32 »
Baader

   
1. Pomnik na Placu na Rozdrożu    
2006-11-14 10:41:35
    Na warszawskim Placu Na Rozdrożu postawiono ostatnimi czasy pomnik niejakiego Dmowskiego Romana. To jawna prowokacja, w końcu zdrowa część naszego forum (czyli mam nadzieję wszyscy) dobrze wie czyj pomnik powinien się tam znaleźć. Smutnym faktem jednakowoż jest, że ktoś nas uprzedził.

A swoją drogą ciekawe jak by zareagował tzw. elektorat na pomnik faceta z napisem na postumencie "Grzegorzowi Poszepszyńskiemu - maniacy". Ale wahadło odbiło w stronę przeciwną niż w PRL i znów dość dziwnym ludziom stawia się ostatnio pomniki więc pewnie nawet by się nie zdziwili.

Nawiasem mówiąc są i przeciwnicy tego pomnika (oczywiście nie mam z tym nic wspólnego, terrorystyczny nick - wyjaśniałem już skąd się wziął - nie oznacza że od razu, panie dzieju, farbą czy dynamitem....):

http://wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=293621



Cezarian


    Baader napisał/a:
> A swoją drogą ciekawe jak by zareagował tzw.
> elektorat na pomnik faceta z napisem na
> postumencie "Grzegorzowi Poszepszyńskiemu -
> maniacy".

Zaraz, zaraz. Pomnik idea słuszna, tylko dlaczego Grzegorzowi? Tej szmacie? Moim zdaniem pomnik postawić należy jedynemu żyjącemu uczestnikowi wojny rosyjsko-japońskiej, bohaterowi obu walczących stron, bez którego zaangażowania Piłsudski nadal siedziłaby na Syberii i kolaborował z Japończykami.
Dedykacja bardzo dobra



pedadog

    Prze-ra-ża-ją-ce!
Nie wiedziałem, że to na owym słynnym placu! No chyba przyjdzie się ponownie spotkać na małym flaszmobie, czy jak to tam się zwie. A swoją drogą... wyobrażam sobie odcinek Poszepszyńskich, w którym za oknem powstaje ten pomnik i dzieją się rzeczy z nim związane.
Przy okazji wizyty w stolicy może warto odnaleźć i odwiedzić pewien grób.



Stefan-Bolcman


    pedadog napisał/a:
> Przy okazji wizyty w stolicy może warto odnaleźć
> i odwiedzić pewien grób.
A bez metafor?



Baader

    Zapewne Igi Korczyńskiej? W prawdziwej wersji wcale nie tancerki teatrzyku "Ananas".



Bruxa

    Cezarian napisał/a:

>
> Zaraz, zaraz. Pomnik idea słuszna, tylko dlaczego
> Grzegorzowi? Tej szmacie?


Ależ jak najbardziej Grzegorzowi! W końcu tak wyjdzie najtaniej - wystarczy dumnie powiewająca na wietrze szmata

Swoją drogą - takie mamy pomniki, na jakie nas stać...

Trollu? Umiesz czytać?



pedadog


    Bruxa napisała:

> Ależ jak najbardziej Grzegorzowi! W końcu tak
> wyjdzie najtaniej - wystarczy dumnie powiewająca
> na wietrze szmata

Pomysł jest genialy w swojej prostocie! Popieram wszystkimi kończynami!

Zastanawiam się tylko... jak odsłonić taki pomnik
No bo jeśli pomniki "twarde" odsłania się ściągając z nich szmatę, to może nasza szmata powinna być przyłożona na początku kamieniem, żeby bezkarnie nie powiewała?



Cezarian

    Ależ to banalnie proste!
Będzie to pierwszy w historii pomnik w kształcie masztu ze sztandarem (szmatą), zaś jego odsłoniecie bedzie polegało na wciągnięciu szmaty.

Pytanie, czy szmata nie powinna być ubrudzona w oleju do maszyn biurowych i jaki to olej? Chyba, ze uważamy, że należy olać olej i szmatę wymaczać w smarze ?



Stefan-Bolcman


    Fuj fuj fuj, kursanty!
Nie tak, nie tak!
Pomik Grzegorza powinien być symbolem.
I tu mamy do dyspozycji:
1. Rolka papieru toaletowego.
2. Maszyna do pisania marki Mercedes
3. Ołówki HB (średnio trarde) lub 7h (prawie gwoździe).
4. Pan Kwoka
ect...
cdn...




Cezarian


    Wymyślasz Stefek, czyż nie najlepszym symbolem Grzegorza będzie szmata własnie?

I nie dyskutuj kursant, bo to jest mój 777 wpis! Jak Ty miałeś swój 777 wpis, to ja z Tobą nie dyskutowełem!

Zobaczcie na link, chyba poczytywał nasze forum albo zna RP.

http://wiadomosci.onet.pl/1433708,69,item.html


(2006-11-14 17:15:05) Wiadomość została zmodyfikowana



pedadog

    Szmata, szmata jest wystarczająca i doskonała (szmata z dżemem - palce lizać).
Poszepszyńscy nie byliby tak rozrzutni, żeby przynosić takie cuda, jak Stefan proponuje.

A podczas wciągania szmaty na maszt jako hymn powinniśmy odśpiewać:

Szumią, szumią drzewa
Trzeba czy nie trzeba.
Jak się w szum ten wsłuchać
I nadstawić ucha,
Dolatują z góry
Jakieś straszne bzdury.
W ten jesienny czas
las ogłupia naaaas...

No to kiedy?




Cezarian


    Kiedy, kiedy, a co zrobimy z istniejącym pomnikiem? Nie jestem ja jakimś fanem pana Dmowskiego, ale wielkie on ma zasługi dla Polski.
Może masztu nie zuważą, jak bedzie stał gdziec z boku? Nie, na pewno zauważą szmatę, nawet z dżemem.
swoja drogą, to pedadog mogłeś wcześniej wpaść na pomysł ze szmatą, byłby jak znalazł na naszym spotkniu w realu...



Bruxa

    Cezarian napisał/a:
> Kiedy, kiedy, a co zrobimy z istniejącym
> pomnikiem?

Jak to co? Szmatą się nakryje...

> swoja drogą, to pedadog mogłeś wcześniej wpaść na
> pomysł ze szmatą, byłby jak znalazł na naszym
> spotkniu w realu...

Ale dlaczego pedadog miałby wpadać wcześniej na mój pomysł?!?

Trollu? Umiesz czytać?



pedadog

    Cezarian napisał:
> a co zrobimy z istniejącym pomnikiem?

A jedno nie przeszkadza drugiemu - niech se stoi.

A pomysł jest jak najbardziej Bruxy i to się spotkało z dużym uznaniem i pora, prawda, przejść od słów do czynów.



zygfryd666


    a moim zdanie to ktoś powinien po prostu wziąć jakąś szmatę i temu całemu Dmowskiemu na RYJ! (narzucić) i już i po kłopocie - TRZASK-PRASK i po wszystkim.

Trzask Prask i Po Wszystkim!



Stefan-Bolcman


    Moja odpowiedż (przed odświeżeniem) była tak offfffffffffff-topic i tak bez sensu, że nawet mnie przeraziło.
Strach myśleć, jak będzie gdy zabraknie funkcji edit - Bruxa, wiemy coś o tym, nie?
Ja generalnie jestem wrogiem pomnków (zawsze można coś wygrzebać), a pomików żyjącym w szczególnosci.
Proponuje uczcić Grzegorza zebraniem 100 000 podpisów i zgłoszeniem go na prezydenta. To już za trzy lata - a więc trzeba się pospieszyć.
Odpowiedzialni:
Moralnie - Pedagog
Logistycznie - Bruxa
Prawnie - Cezarian
Ja jestem nieodpowiedzialny (tak twierdzi moja rodzina oraz żona)

(2006-11-14 22:45:08) Wiadomość została zmodyfikowana


zygfryd666

    nie że sie czepiam, ale za 4 lata

Trzask Prask i Po Wszystkim!



Baader

    To jest pomysł. A może tak wskrzesimy inną szmatę? Mam oczywiście na myśli gazetę "Oczywizdoźć". Ja wiem, że na rynku jest najprawdopodobniej wiele takich organów, no ale co tradycja to tradycja. Przy dzisiejszym stanie techniki wcale nie będzie trzeba kłaść na blachę papieru i ryja, dłubać liter zardzewiałym gwoździem czy wreszczie bawić się wyżymaczką. Moglibyśmy w niej przywalać powiedzmy Mazurom, bezkompromisowo atakować samych siebie, oskarżać się o współpracę z wszawym WSI... o przepraszam, o tym było w jeszcze innej szmacie, chodzi oczywiście o CIA - co Wam zresztą będę tłumaczył. Potem wypijamy Być może i zrzucamy cały nakład z Victorii (obecnie też się tak nazywa?) a jakby co nic nie wiemy, nic nie widzieliśmy i jesteśmy zupełnie pijani.



Stefan-Bolcman


    Baader napisał/a:
> To jest pomysł. A może tak wskrzesimy inną
> szmatę? Mam oczywiście na myśli gazetę
> "Oczywizdoźć".
Zdecydowaie popieram ten pomysł!
Oczywiżzdożć moze wpierac kampanie buracza.. sory prezydencką!
I niech będie nawet że za cztery lata. Niech DeLoeve ma!
Pozstaje obsada koelgium.
Redaktor naczelny oczywiście został wybrany przez aklamację (dziękuję, dziękuję), ale cza też trochę czarnego luda do roboty!
Tak czy inaczej - do maszyn drukarskich ludu roboczy!
Podsyłajcie teksty mi/mnie, a ja juz z nich zrobię uzytek!






Stefan-Bolcman

    Błąd proxy nr -1.
Niecierpie proxy!!!!


(2006-11-15 14:23:48) Wiadomość została zmodyfikowana



zygfryd666


    podwójny post Stefana czy to moje nowe okulary tak robią???? bo jesli nie to Stefanku sam wpadles w zastawione przez siebie sidla. Oj cos ostatnio dziwne rzeczy siez tobą dzieją, oj dziwne.... strach sie bać.

P.S. Jeśli chodzi o "Oczywizdoźć" to ja także oczywiździe popieram w 125%! Tylko trza zanleźć źródło finansowania, co przy tak zacnej inicjatywie nie powinno być zbytnio trudne.

(2006-11-15 13:30:29) Wiadomość została zmodyfikowana
Trzask Prask i Po Wszystkim!



pedadog

    zygfryd666 napisał:
> podwójny post Stefana czy to moje nowe okulary
> tak robią????

Stefan stara się uśpić naszą czujność w ten sposób ale mu się nie uda . Szczegóły wkrótce...

> P.S. Jeśli chodzi o "Oczywizdoźć" to ja także
> oczywiździe popieram w 125%! Tylko trza zanleźć
> źródło finansowania, co przy tak zacnej
> inicjatywie nie powinno być zbytnio trudne.

Eee - czy Poszepszyńscy szukają źródeł finansowania? Poszepszyńscy są niezależni więc tną koszty.

Tak czy inaczej nie wyobrażam sobie lepszej sposobności do kolportacji "Oczywizdości" i zebrania podpisów niż przy wciąganiu na maszt szmat .




zygfryd666

    No dobra!
Wykonałem (własnoręcznie!) logo gazety...nie liczę na abrobatę (zwłaszcza co poniektórych), choć od czegoś trza zacząć!

LINK:
http://img299.imageshack.us/my.php?image=logosd1.gif

> Bruxa napisał/a:
> a jakby co nic nie wiemy, nic nie
> widzieliśmy i jesteśmy zupełnie pijani.

To da się zrobić

(2006-11-15 15:25:45) Wiadomość została zmodyfikowana
Trzask Prask i Po Wszystkim!


Stefan-Bolcman

    Stefan jest pod wrażeniem.
Początkowa niechęć do DeLoeve666 przemienia się w bardzo niechętny szacunek.
Winieta ze wszech miar jest nędzna i wstrętna, a więc doskonale się nadaje.
Jako (samozwańczo-aklamacyjny) redaktor naczelny
udzielam pochwały
i motywuje do dalszej, wyczerpującej pracy!



Bruxa


    zygfryd666 napisał/a:

>
> > Bruxa napisał/a:
> > a jakby co nic nie wiemy, nic nie
> > widzieliśmy i jesteśmy zupełnie pijani.
>

Ja coś takiego napisałam? Ja?
No, kruca, może i ja, tylko nie pamiętam... Pewnie pod wpływem to było...

(2006-11-15 16:38:18) Wiadomość została zmodyfikowana
Trollu? Umiesz czytać?



pedadog


    Informacje o całym tajnym spisku zaczynają się układać w logiczną całość...

Dziadek Jacek miał jednak rację z Mazurami



Baader


    No bravo, bravo. Ja bym zostawił tylko "niemazurski" - zainteresowani (w tym oczywiździe nasi polityczni przeciwnicy) zrozumieją i tak. No i z koloru prostokąta zrezygnujemy chyba (przynajmniej na razie): przypominam, że stylistycznie powinniśmy trzymać się tego co można otrzymać na, no może nie na wyżymaczce, ale powiedzmy na powielaczu. Możesz dodać hasło do winietki? Oczywiździe hasło znamy ale przypomnę: "Nasz organ - waszym organem", proponuję styl z nieśmiertelnej Trybuny Obecnie Już Nie Ludu z lat 80-tych (na oko pochyły Times New Roman).

Pomysł się rozpędza więc moze faktycznie wydamy numer zerowy w PDFie?? Precedensy już są - tylko w wersji elektronicznej wychodzi znakomity Farenheit:

http://www.fahrenheit.eisp.pl

Na początek dwie strony, tyle co w oryginale, macie propozycje artykułów? Osobiście mogę napisać wstępniak o kapralu Jedziniaku, naszym było nie było patronie.


Baader


    > Zobaczcie na link, chyba poczytywał nasze forum
> albo zna RP.
>
> http://wiadomosci.onet.pl/1433708,69,i
> em.html
>
Mocne. Rzekłbym że lepsze niż pomysły Grzegorza, łącznie ze specjalną kieszenią. Żal mi gościa, w końcu brak nogi fajny na pewno nie jest, ale skojarzenia same się nasuwają:

- Co wam tak grzechoce w tej nodze, zapytał strażnik.
- I co odpowiedziałeś?
- Zagrałem vabank i powiedziałem że to tylko przewody zapłonowe.
- Och uważaj!



Bruxa

    Baader napisał/a:
> No
> i z koloru prostokąta zrezygnujemy chyba
> (przynajmniej na razie): przypominam, że
> stylistycznie powinniśmy trzymać się tego co
> można otrzymać na, no może nie na wyżymaczce, ale
> powiedzmy na powielaczu.

Czarny prostokąt, palce lizać

> "Nasz organ - waszym organem",

Gdyby nie przywiązanie do tradycji poszłabym z duchem czasu i strawestowała "Nasz organ - w wasze ręce"


> Na początek dwie strony, tyle co w oryginale,
> macie propozycje artykułów? Osobiście mogę
> napisać wstępniak o kapralu Jedziniaku, naszym
> było nie było patronie.

No oczywiście tę kontrowersyjną notkę o Mandżurii, zapostowaną przez Zygfryda i oprotestowaną przez tutejsze Plenum. Tak przebiegle kontrowersyjna manipulacja po prostu musi zostać uwieczniona...


Trollu? Umiesz czytać?



pedadog

    Baader napisał/a:
> No bravo, bravo. Ja bym zostawił tylko
> "niemazurski" -

Popieram. Z resztą sam Grzegorz mówił, że antysemitą nie jest:

Nie jestem antysemitą ale jak mnie Żydówa nazywa Żydem, to za siebie nie ręczę

No i koniecznie trzeba gdzieś w nagłówku umieścić nazwę "Stowarzyszenia Psie Pole". A ciekawe czy w Japonii jest stowarzyszenie "Port Artura" czy "Cuszima".

Myślę, że w gazecie (lub czasopiśmie) powinien się znajdować program wyborczy Grzegorza. Trzeba też odszukać winnych nieprzyjęcia jego kandydatury w 1995 roku.



Baader


    Było, było!! Zestaw tematów się nam krystalizuje. Myślę, że zgodnie z duchem czasów możemy wyjaśnić i rozliczyć służbę Maurycego w ZOMO, gdzie niby to był prostym zomowcem ale kto go tam wie? No i pytanie czyim agentem była Gertruda Czaja, pewnie STASI.



zygfryd666

    uwzględniłem poprawki, maćta i oceniajta:



P.S. Jeśli o treść chodzi, to mogę się zająć tym, w czym jestem najlepszy, a mianowicie...no jakże by inaczej - (ostrą) krytyką nas samych.


(2006-11-16 11:09:48) Wiadomość została zmodyfikowana
Trzask Prask i Po Wszystkim!



Stefan-Bolcman


    Nie wiem komu i z czym kojarzył się czerwony kolor słupka
Wszystko ok, drobna uwaga - jak dajemy kursywę, to nie dajemy ciapek!
A poza tym bardzo dobrze!
Pisz pan to zażalenie i nie badż pan rura!
Edit
No i nie (nad)redaktor naczelny, tylko (nad)redaktor bezczelny


(2006-11-16 17:47:41) Wiadomość została zmodyfikowana



pedadog

    Myślę, że powinniśmy stosować co najmniej podwójną konspirację i w stopce redakcyjnej powinni się znaleźć:
-Jacek Poszepszyński
-Grzegorz Poszepszyński (z.d.Gąsienica)
-Maryla Poszepszyńska
-Pan Wlodek
-Ślepy Leon
itd...



andrzej74

    to prowokacja!!!

zaś w sprawie udostępnienia hasła do serwerka z mp3 (m.in. komplet Poszepszyńskich) proszę korzystać z opcji "prywatna wiadomość", wtedy pomogę



Stefan-Bolcman

    Wstępniak jakby gotowy
Question is:
Kto składa?
Na ochotnika zgłasza się?
Czyli komu przesyłamy materiały
Oczywiście, oczywiżdość należy wydać w formie PDF, by uniknąć namipulacji se i sobiematycznej.
No ale to nie problem
Edit
Zapomniałem o najważnieszym pytaniu
Gdzie jest KASA?

(2006-11-16 18:15:21) Wiadomość została zmodyfikowana



zygfryd666


    no kasy ni ma jak to na OCZYWIZDOŹĆ przystało, a jak zrobić PDF nie wiem wiec sie nie bardzo nadaje....a tak to bym zrobił.

Trzask Prask i Po Wszystkim!
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Online Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38330
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Pomnik na Placu na Rozdrożu
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Kwietnia 2007, 21:17:51 »
Jedynym wytłumaczeniem mojej niewytłumaczalnej hiperaktywności nie jest patologiczna chęć nabijania sobie liczby postów czy podszywania sie pod cudze wątki, jeno to, że nie mam nic innego do roboty, jako że siedzę w domu z anginą. (Próbowałam dać jej pięć koron i posłać do domu, ale nie wyszło - korona się zdewaluowała ostatnio jakby).
Czterdziestostopniowa gorączka tłumaczy taki a nie inny dobór przenoszonych wątków...

Jakby kto pytał, L-4 mam do soboty włącznie, he, he...
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Stefan

  • Gość
Odp: Pomnik na Placu na Rozdrożu
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Kwietnia 2007, 22:28:02 »
Ja wytłumaczę.
Wysoka temperatura = wysokiej entropii = duży chaos
Bruxa nie mając ujścia przez tzw naturalne (fuj fuj) wentylatory, idzie w pracę organiczną by opanować zwiększony chaos, który jako pedagogowi (a urzędnikowi publicznemu w szczególności) jej nie przystoi.
Więcej pracy - więcej energii - więcej ciepła się odprowadzi w przestrzeń - entropia się zmniejsza.
Nie wiem co miałem na myśli.

Offline 666

  • Łeb-Majster
  • Młodszy Techniczny Telewizyjny
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • ***
  • Wiadomości: 4910
  • słoiki dżemu truskawkowego +667/-666
  • Płeć: Mężczyzna
    • 4915610
    • Maciej Zembaty - strona nieoficjalna
Odp: Pomnik na Placu na Rozdrożu
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Maja 2007, 10:36:31 »
Zamieszczam w pełnej okazałości, gdyż u góry tyko miniaturka:

« Ostatnia zmiana: 20 Maja 2007, 10:38:18 wysłana przez Zygfryd666 »
nie graj ze mną...

Offline Baader

  • Hydraulik
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 3839
  • słoiki dżemu truskawkowego +25/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pomnik na Placu na Rozdrożu
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Sierpnia 2007, 08:52:11 »
O qrczę, właśnie podano w Trójce że defilada z okazji 15 sierpnia wyruszy z Placu Na Rozdrożu. Przypadek, czy może Grzegorz sobie to załatwił w ramach początku kampanii wyborczej?
Hochsztapler pan jesteś panie starszy! Zwykły hoch... hochsztapler!!!

Stefan

  • Gość
Odp: Pomnik na Placu na Rozdrożu
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Sierpnia 2007, 10:04:51 »
nie-te-wybory

Offline WalekMsT

  • Chomik (Chemik)
  • Bułczarz
  • ***
  • Wiadomości: 73
  • słoiki dżemu truskawkowego +4/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • jeszcze jestem tu nowy
Odp: Pomnik na Placu na Rozdrożu
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Września 2007, 22:08:46 »
jak nie te? - przecież jego komórka oparła się sekcji technicznej CBA
Myś lenieo ostr ychlask achpow odujetr udno ścizczy ta niem ;-)

Offline Baader

  • Hydraulik
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 3839
  • słoiki dżemu truskawkowego +25/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pomnik na Placu na Rozdrożu
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Października 2007, 12:45:00 »
No i proszę, jakoś tak jest, że co i raz mamy wiadomości z okolic wiadomego placu:

Czarne służbowe BMW ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry miało we wtorek rano wypadek w centrum Warszawy. Ministrowi trzeba było opatrzyć rękę; do szpitala trafiła jedna z osób podróżujących drugim samochodem - uczestnikiem kolizji.

Według wydziału informacyjnego ministerstwa sprawiedliwości, zawinił kierowca toyoty, który w pobliżu Placu na Rozdrożu chciał wykonać niedozwolony manewr - zawrócić. - Wtedy zderzył się z nadjeżdżającą limuzyną, w której jechał minister - powiedział Piotr Matczuk z wydziału informacyjnego.


Przez chwilę czytając to myślałem, że z naprzeciwka nadjeżdżał dziadek Jacek w swym podrasowanym wózku inwalidzkim :)
Hochsztapler pan jesteś panie starszy! Zwykły hoch... hochsztapler!!!

Online Fasiol

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 20996
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pomnik na Placu na Rozdrożu
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Października 2007, 14:11:22 »
Według wydziału informacyjnego ministerstwa sprawiedliwości, zawinił kierowca toyoty, który w pobliżu Placu na Rozdrożu chciał wykonać niedozwolony manewr - zawrócić.

Nie ma czegoś takiego jak Plac na Rozdrożu.Albo plac,albo rozdroże.Najprawdopodobniej.

Bóg stworzył ziemię, niebo i wodę, księżyc i słońce. Stworzył człowieka, ptaki i zwierzęta. Ale psa nie stworzył. Bo psa już miał.

Offline wichura1

  • Hydraulik
  • Aktywny Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 182
  • słoiki dżemu truskawkowego +5/-1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mitsumaniak psiakość
Odp: Pomnik na Placu na Rozdrożu
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Października 2007, 14:29:02 »
Jako że pojazd uderzający był japoński, możliwe, że dziadek Jacek był inicjatorem zamachu. ;D
"...dobry rezerwuar a w pływaku dziura, a jak w pływaku dziura, to cały rezerwuar do wymiany.." ;D

Online Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38330
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Pomnik na Placu na Rozdrożu
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Października 2007, 14:47:03 »
Nie ma czegoś takiego jak Plac na Rozdrożu.Albo plac,albo rozdroże.Najprawdopodobniej.

Typowo męski brak wyobraźni przestrzennej. Plac na Rozdrożu jest piętrowy, na górze plac na dole rozdroże. Albo analogicznie wręcz przeciwnie  ;D
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Online Fasiol

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 20996
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pomnik na Placu na Rozdrożu
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Października 2007, 18:45:00 »
Typowo męski brak wyobraźni przestrzennej. Plac na Rozdrożu jest piętrowy

Nie ma też piętrowych placów.I już.
Bóg stworzył ziemię, niebo i wodę, księżyc i słońce. Stworzył człowieka, ptaki i zwierzęta. Ale psa nie stworzył. Bo psa już miał.

Stefan

  • Gość
Odp: Pomnik na Placu na Rozdrożu
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Października 2007, 20:46:00 »
Typowo męski brak wyobraźni przestrzennej. Plac na Rozdrożu jest piętrowy, na górze plac na dole rozdroże. Albo analogicznie wręcz przeciwnie  ;D
Why male?

Offline 666

  • Łeb-Majster
  • Młodszy Techniczny Telewizyjny
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • ***
  • Wiadomości: 4910
  • słoiki dżemu truskawkowego +667/-666
  • Płeć: Mężczyzna
    • 4915610
    • Maciej Zembaty - strona nieoficjalna
Odp: Pomnik na Placu na Rozdrożu
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Października 2007, 21:29:55 »
Typowo męski brak wyobraźni przestrzennej.

A Ty nie masz pci! :P
nie graj ze mną...

Offline ArcyCierń

  • Po 2 złote od szcz...sztuki!
  • Hydraulik
  • Zaawansowany Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 320
  • słoiki dżemu truskawkowego +8/-2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zapraszam do Z.D.A.N. - laboratorium 3, klatka 2
Odp: Pomnik na Placu na Rozdrożu
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Października 2007, 22:28:04 »
Czy ktoś wpadł już na pomysł, aby umieścić w "Oczywizdoździ" kilka artykułów opowiadających o czasach i miejscach, w których był Dziadek? Np. "Geografia Mandżurii" albo "Wojna Rosyjsko-Japońska"? O "Sytuacji Geo-politycznej w mandżurii na początku XX w. nie wspomnę"...
"Sam Dziadek jest mysza!"