Autor Wątek: A dziś w Trójce...  (Przeczytany 665318 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline szczutek

  • Kompanijny kolaborant bez klasy; As szkodnictwa
  • Hydraulik
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 2281
  • słoiki dżemu truskawkowego +140/-459
  • Nie zrozumiałem pytania
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #1155 dnia: 26 Marca 2010, 18:05:36 »
Wolski tak, Woland nie!
Nie prowokuj - mamy tutaj takiego jednego czarnego kocura na forum, diabeł wie, kto on ;)
Węgiel to antracyt. Antracyt to ty. Skriabin zjadł karabin, a ciotka ma wszy.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38327
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #1156 dnia: 26 Marca 2010, 18:45:19 »
Jakiś agent dołu, ani chybi  >:D
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


rym pedadoga

  • Gość
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #1157 dnia: 27 Marca 2010, 18:08:04 »
A ja trochę inaczej o wieściach związanych z powrotem pana Wolskiego. I to abstrahując zupełnie od jego przeszłych i obecnych poglądów i przynależności.
Krótkie formy (serialowe) z 60-tki, których był autorem lub współautorem uwielbiam i cenię do dziś. Centralna Kuźnia Młodych, Kulisy srebrnego ekranu, SR Kowalskich, Piraci, tudzież krótkie opowiadania to było to. Za to Matriarchat, Świnkę, Laboratorium nr 8 mogłem posłuchać ale to ze względu na wspaniałe aktorstwo, nie na treść (stąd niechęć do Alterlandów, Agentów itp). Nie lubię u niego przewidywalności (wiadomo, że zwykle stara się wyczerpać wszystkie kombinacje w fabule - do upadłego) oraz "fantastycznego podejścia do fantastyki". Dla mnie sci-fi musi mieć trochę tego "sci". OK, wymyślajmy nową fizykę ale się jej później konsekwentnie trzymajmy.
Natomiast jeśli chodzi o ostatnią działalność "doeteryczną"  to poziom pana nadredaktora zjechał strasznie. I chodzi mi o poziom artystyczny, nie poglądy. ZSYP był nieróżnorodny w formie, a do tego miejscami dosyć niesmaczny, a szopki - szkoda gadać - rym jasnogórski, a kukiełki takie, że musiały identyfikatory nosić.
Opole 2007 - piękne okładki, a w środku... słabizna i ZSYPowa monotonia formy.
Starczy tego marudzenia. Niech MW pokaże co tam ma ale mam nadzieję, że nie będzie to kosztem aktualnego, i tak okrojonego, pasma rozrywkowego.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38327
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #1158 dnia: 27 Marca 2010, 18:27:34 »
Ja bardzo proszę, nie  mówmy o tych nieszczęsnych szopkach.

I proszę nie nazywać Wolskiego pisarzem-fantastą, jako samozwańczy ekspert zdecydowanie się temu sprzeciwiam. Fantasta to on jest, ale w dziedzinie polityki.

Dalej nie będę komentować, bo musiałabym powtórzyć, co powiedział Pedadog.
Dla jasności - wychowałam się na Agencie Dołu i Antybaśniach, że o Kulisach nie wspomnę. Ale im dawniejsze czasy, tym cieplej pana Wolskiego wspominam, niestety.
Mam wrażenie, że zmiana ustroju mu zaszkodziła.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38327
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #1159 dnia: 27 Marca 2010, 18:37:58 »
Po sobie, ale...

http://www.trojkofan.trojka.info/zwolnienia.html

Jak mawiał Lejzorek Rojtszwaniec: Przyjmują, znaczy - będą zwalniać.  0>[
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline szczutek

  • Kompanijny kolaborant bez klasy; As szkodnictwa
  • Hydraulik
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 2281
  • słoiki dżemu truskawkowego +140/-459
  • Nie zrozumiałem pytania
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #1160 dnia: 27 Marca 2010, 20:15:39 »
Ja tam nie wiem, o co wam chodzi. Szopki mi się bardzo podobały, zwłaszcza, że ich nie widziałem i generalnie nie wiem w ogóle o co chodzi. A Wolski? Nazwisko dobre, brzmi tak po partyjnemu. Niemal tak dobrze, jak Mintaj, wspomniany onegdaj w tym kontekście przez domniemanego ojca Maurycego P. ;)
Węgiel to antracyt. Antracyt to ty. Skriabin zjadł karabin, a ciotka ma wszy.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51637
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #1161 dnia: 27 Marca 2010, 21:36:46 »
Po sobie, ale...

http://www.trojkofan.trojka.info/zwolnienia.html

Jak mawiał Lejzorek Rojtszwaniec: Przyjmują, znaczy - będą zwalniać.  0>[

No ładnie. Nazwiska, które już coś w Trójce znaczą. Tyle, że jak nie ma kasy, to kogoś trzeba zwolnić? Zimińskiego szkoda mi chyba najbardziej.
Co do Wolskiego, to potwierdzam za Pedadogiem, że ZSYP generalnie słaby, jednym wyjątkiem: Baśnie dla bezsennych. Generalnie Wolski momi zdaniem zupełnie nie sprawdza się w programach polityczno-satyrycznych. Szopki i zoo - nie ma w ogóle o czym gadać. Ale wróci, to tak czy siak pojawią się nasze ulubione audycje rozrywkowe...Może także Laboratorium nr 8?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #1162 dnia: 27 Marca 2010, 23:43:23 »
Ja tam nie wiem, o co wam chodzi. Szopki mi się bardzo podobały, zwłaszcza, że ich nie widziałem i generalnie nie wiem w ogóle o co chodzi. A Wolski? Nazwisko dobre, brzmi tak po partyjnemu. Niemal tak dobrze, jak Mintaj, wspomniany onegdaj w tym kontekście przez domniemanego ojca Maurycego P. ;)
czy cie <ev> poglo?
to co, to fedorowicz jawnie optujący za uw/po jest dobry bo go glaszcze gw, a wolski jest zly?
weź dorobek, a nie aktualia...
nie cierpię obecnego fedorowicza, ale jestem calym sercem za tym, by wrocil do trujki
co ja robię na tym forum?
spadam

Stefan

  • Gość
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #1163 dnia: 27 Marca 2010, 23:44:25 »
Dupa

Offline szczutek

  • Kompanijny kolaborant bez klasy; As szkodnictwa
  • Hydraulik
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 2281
  • słoiki dżemu truskawkowego +140/-459
  • Nie zrozumiałem pytania
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #1164 dnia: 28 Marca 2010, 01:37:30 »
Stefan, czy ja tobie kota obraził, że Ty tak z "Wyborczą" na człowieka? Niech oni wszyscy pracują tam (i.e. w mediach publicznych) po wsze czasy, z dożywotnią (a nawet pośmiertną, a co) gwarancją zatrudnienia, ale niech w końcu skończy się ta szalona zabawa w "Dyrektor z rekomendacji [nazwa partii] daje pokaz swoich racji".

W ogóle, to ja się za bardzo tym wszystkim przejmuję, a egzaminy czekają. Słusznie zatem, Stefan, powiadasz: dupa!
Węgiel to antracyt. Antracyt to ty. Skriabin zjadł karabin, a ciotka ma wszy.

Stefan

  • Gość
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #1165 dnia: 28 Marca 2010, 09:09:30 »
Stefan, czy ja tobie kota obraził, że Ty tak z "Wyborczą" na człowieka?
sory, bylem pod wplywem. ;)

Niech oni wszyscy pracują tam (i.e. w mediach publicznych) po wsze czasy, z dożywotnią (a nawet pośmiertną, a co) gwarancją zatrudnienia, ale niech w końcu skończy się ta szalona zabawa w "Dyrektor z rekomendacji [nazwa partii] daje pokaz swoich racji".
znaczy tak - albo nikt, albo wszyscy, ze wskazaniem na nikt

W ogóle, to ja się za bardzo tym wszystkim przejmuję, a egzaminy czekają. Słusznie zatem, Stefan, powiadasz: dupa!
o to, to, moja marcysiu.
ja też

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38327
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #1166 dnia: 28 Marca 2010, 09:51:19 »
Skoro nie ma pieniędzy, jak zauważył Cezarian, to skąd znalazły się na początek na zatrudnianie (Karnowski, Wolski, Reszczyński, Niedźwiecki)?  ???

Obawiam się, że do Trójki nie wróci Wolski sprzed lat dwudziestu, niestety, tylko obecny. Nie znakomity dorobek, a marna jakościowo bieżączka.
Ale może, szczęśliwie dla nas wszystkich, się mylę.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Stefan

  • Gość
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #1167 dnia: 28 Marca 2010, 09:57:33 »
Skoro nie ma pieniędzy, jak zauważył Cezarian, to skąd znalazły się na początek na zatrudnianie (Karnowski, Wolski, Reszczyński, Niedźwiecki)?  ???
\
z mojej krzywdy, bo mnie nie zaplacili, choć obiecali ;) S:)

Obawiam się, że do Trójki nie wróci Wolski sprzed lat dwudziestu, niestety, tylko obecny. Nie znakomity dorobek, a marna jakościowo bieżączka.
marną jakościowo bieżączkę to  niestety wszyscy prezentują.
A jak muszę sluchać (np bo mi się pokrętlo zepsulo), to wolę sluchac Wolskiego niz Fedorowicza
Niech żyje Drozda! (Teresa)

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38327
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #1168 dnia: 28 Marca 2010, 10:06:17 »
To ja mam gorzej, bo nie trawię żadnego  :P
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Online Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26165
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #1169 dnia: 28 Marca 2010, 10:12:15 »
strasznie upolityczniacie, bluesa posłuchajcie... hmm, tzn. nie posłuchacie, bo wiosna Redaktora dopadła i jest mętna, fuj, mexicana :(