Autor Wątek: A dziś w Trójce...  (Przeczytany 665272 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline 666

  • Łeb-Majster
  • Młodszy Techniczny Telewizyjny
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • ***
  • Wiadomości: 4910
  • słoiki dżemu truskawkowego +667/-666
  • Płeć: Mężczyzna
    • 4915610
    • Maciej Zembaty - strona nieoficjalna
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #165 dnia: 27 Lutego 2009, 17:31:55 »
BTW - mnie nie brakuje MN.
Nic-a-nic
O kurczaki! W końcu mogę to powiedzieć - Bravo Yasiu!\

Niedźwieć-Śniedźwieć. Jak kto ma ochotę Misia posłuchać (a czasem ma) to Złote są o pół stopnia gałki w prawo od Trójki (we Wawie, znaczy). Tym bardziej nie zgłaszam zapotrzebowania na redaktora Nudziarza, zwłaszcza kosztem pieniędzy na rozrywkę.
Ktoś tu gada do rzeczy - nie wierzę :)
nie graj ze mną...

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26165
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #166 dnia: 27 Lutego 2009, 19:50:55 »
Dla mnie (a nawet dla nas) Niedźwiedź mógłby wrócić na godzinkę albo 2 aby poprowadzić smoothjazzcafe :)
A Złote są takie słodkie, że nasza gałka w radiu się zakleiła (zapewne od cukru) i nie daje rady przestroić ;D

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38327
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #167 dnia: 27 Lutego 2009, 19:57:52 »
Moja gałka przy złotych reklamach automatycznie odbija w lewo.  A tam Trójka...
Ale przy Trójkowych reklamach ma to samo. A tam RMF Classic...
A jak w RMF Classic są reklamy... Jakie reklamy?  ;D

Edit: Redaktor Nudziarz to był komplement, jakby kto wątpił  ;)
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26165
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #168 dnia: 02 Marca 2009, 06:47:18 »
Wczoraj redaktor Mann samotnie na antenie, czyli zostaje, ale bez Gunia?
(powyższe zdanie pisałem zbyt wcześnie rano czekając na opózniający się czajnik gotujący twardą wodę, czyli w sumie bez sensu)
Ale Karnowskiego już nie usłyszymy, uciekł ;D

Stefan

  • Gość
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #169 dnia: 02 Marca 2009, 09:45:32 »
Jachowicz też...
Kto następny?

Online Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51636
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #170 dnia: 02 Marca 2009, 09:51:34 »
No właśnie, w tej chwili najciekawsze staje się obserwowanie, kogo ubędzie, a kto przybędzie i ile mu przybędzie na Bugu we Włodawie.
A może by tak mały liścik do derekcji w sprawie audycji rozrywkowych? Jakaś większa (choć 10-20 podpisanych osób) petycja?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Stefan

  • Gość
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #171 dnia: 02 Marca 2009, 10:00:30 »
A może by tak mały liścik do derekcji w sprawie audycji rozrywkowych? Jakaś większa (choć 10-20 podpisanych osób) petycja?
No to działajcie kol. C, działajcie...
Macie nasze błogosławieństwo...

Offline zkobry

  • Hydraulik
  • Nowy Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 31
  • słoiki dżemu truskawkowego +7/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #172 dnia: 02 Marca 2009, 10:23:27 »
pani Magdo, pani pierwszej wystawię L4...
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6333360.html
jeden sobie podpisuje honoraria, druga lewe zwolnienia :)
Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję

Offline Baader

  • Hydraulik
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 3839
  • słoiki dżemu truskawkowego +25/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #173 dnia: 02 Marca 2009, 10:24:31 »
Jachowicz też...
Kto następny?

Tak tak, włączam ci ja dziś radio z rana, a tu red. J. skarży się, że go esbecy wyrzucili. Ja się absolutnie nie czepiam, wolno chłopu (choć ta wolność trochę jest sprzeczna z wizją zaludnionego przez SB świata), ale mimo wszystko wolę amerykańskie historie o czarnych helikopterach CIA patrolujących bez przerwy kraj, tudzież o ukrywaniu PRAWDY o Roswell. Są po prostu bardziej cool.
Hochsztapler pan jesteś panie starszy! Zwykły hoch... hochsztapler!!!

Stefan

  • Gość
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #174 dnia: 02 Marca 2009, 13:05:40 »
Tak tak, włączam ci ja dziś radio z rana, a tu red. J. skarży się, że go esbecy wyrzucili. Ja się absolutnie nie czepiam, wolno chłopu (choć ta wolność trochę jest sprzeczna z wizją zaludnionego przez SB świata), ale mimo wszystko wolę amerykańskie historie o czarnych helikopterach CIA patrolujących bez przerwy kraj, tudzież o ukrywaniu PRAWDY o Roswell. Są po prostu bardziej cool.
Nie żbym był jakimś specjalnym fanem Jachowicza, no ale ten exodus nie wróży dobrze stacji.
Oby nie przysło wołać - ciszej nad tą trumną.
No a Manio bez Gunia?
Bez sensu.
Powiedzmy tak - postępowe siły jasności zwyciężyły zacofane siły ciemnogrodu nie zauważając, że przy okazji same trulają się w przepaść.
I co do <expressis verbis> nędzy ma oznaczać "radio politycznie zrównoważone"?
Ktoś wymieni takie?
Nawet ob. Bruxa się to nie uda, choć ona ze stolycy,,,
Pewnie chodzi o to, by były anty dla tych, co to nie są postępowi, salonowi i inno-owi...
No i 3x dziennie do<ev> np prezydentowi.
Wtedy radio jest bezstronne i politycznie zrównoważone.
Alem się wpędził.
Oświadczam więc - nie jestem zwolennnikiem ZADNEJ PARTII zasiadającej (czy niezasadającej) obecnie w parlament (r).
Jestem zwolennikiem zrowego rozsądku.

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26165
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #175 dnia: 02 Marca 2009, 13:58:01 »
.....
No a Manio bez Gunia?
Bez sensu.
Manio bez Guniów przez wiele lat się obywał i bluesmanniacy się na tym wychowali. No ale ja stary (i komuch) jestem...

Offline Baader

  • Hydraulik
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 3839
  • słoiki dżemu truskawkowego +25/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #176 dnia: 02 Marca 2009, 14:50:30 »
I co do <expressis verbis> nędzy ma oznaczać "radio politycznie zrównoważone"?
Ktoś wymieni takie?
Nawet ob. Bruxa się to nie uda, choć ona ze stolycy,,,
Pewnie chodzi o to, by były anty dla tych, co to nie są postępowi, salonowi i inno-owi...
No i 3x dziennie do<ev> np prezydentowi.
Wtedy radio jest bezstronne i politycznie zrównoważone.

Znaczy się jest OK, jeśli to działa w drugą stronę. Ale ta nisza rynkowa jest już zajęta przez pewną stację, chłe chłe chłe. Tak naprawdę cała ta wymiana zdań jest dowodem na jedno: coś takiego jak "radio publiczne" w Polsce nie ma sensu. Zawsze będzie 50% za i tyleż przeciw. Zatem dla uniknięcia bicia piany należy cały ten interes opchnąć za 5PLN (+VAT) pierwszemu chętnemu. Pewnie PZR i pokrewne się nie ostoją, ale trudno. Jak partie zaczną sobie kupować czas antenowy po cenach wolnorynkowych to też spokornieją i poznają wartość pieniążków.

I może za 200 lat do pomysłu publicznego radia się wróci? W końcu kogo dziś naindycza fakt, że w 1655 we Wielkopolszcze Szwedzi szlachcie palce do kurków od muszkietów wkręcali?? :P
Hochsztapler pan jesteś panie starszy! Zwykły hoch... hochsztapler!!!

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38327
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #177 dnia: 02 Marca 2009, 15:30:47 »
Radio publiczne - owszem, ma sens (BBC, na ten przykład). Ale dla jaśnie państwa z Wiejskiej i okolic należałoby wydzielić osobny kanał (chłe, chłe, kanał) i tam niech sobie do<ev>ają od rana do wieczora, a Stefana się postawi z zegarem szachowym, żeby pilnował, czy każdy każdemu do<ev>ał po równo. A od Jedynki, Dwójki, Trójki i Biski wara. I cisza będzie, spokój, jak w RMF Classic (yes, Virginia, there is Santa Claus*).
A mnie się nasuwa takie pytanie, w związku z tajemniczymi zniknięciami - kogo rzeczywiście wykurzono, a kto sam z siebie stwierdził, że w takim radiu to on/ona pracować nie będzie? Tak się tylko głupio zastanawiam... Ale kto nam teraz takie tajemnice z Archiwum X wyjaśni, skoro głównego wyjaśniacza też ufo porwało?
______________________________
*tak, Stefan, istnieją radia zrównoważone politycznie ;-)
« Ostatnia zmiana: 02 Marca 2009, 16:04:19 wysłana przez Bruxa »
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Stefan

  • Gość
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #178 dnia: 02 Marca 2009, 16:40:26 »
.....
No a Manio bez Gunia?
Bez sensu.
Manio bez Guniów przez wiele lat się obywał i bluesmanniacy się na tym wychowali. No ale ja stary (i komuch) jestem...
Ot ciężko kapują na tej Warmii. Wiem że Manio to Manio, ale akurat TG bazuje na dialogu(?) dwóch gości i TG bez T to bez sensu.
Niech będzie audycja samego Mania, ale niech nie nazywa się TG...
A Piekuta też nie lubię.
Dodałem to, by udowodnić, że  w Galicji też bredzą... ;)
______________________________
*tak, Stefan, istnieją radia zrównoważone politycznie ;-)
No to dwójka prawie się wpisuje, telewizja Morart,
Discovery Chanel (ale one mało radiowe są).
Będę nudny, ale od radia oczekuję muzyki i słowa w proporcjach takich jakie lubię i o przewidywalnych/zasadnych porach.
NP pasmo po 8 w Trójce było dla mnie obrzydliwe... Ale człek słuchał, bo u nasz trudno złapać Trójkę, więc nie da się tak łatwo przestawiać gałką jak w Stolycy.
No i straciłem wątek. A szczególnym fanem jestem Trójkowego Budzika i co mi zrobicie?
Chodzi mi o to, by np pasmo 14-16 (którego nie słucham nigdy) zapełnić np politykami różnej maści i niech się naparzają, a resztę doby pozostawić w spokoju (marzenie).
I już wiem co chciałem powiedzieć - ja też znam radio politycznie zrównoważone - to Radio Erewań!

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38327
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: A dziś w Trójce...
« Odpowiedź #179 dnia: 02 Marca 2009, 18:09:28 »
Stefan, mordo ty moja, znowu się zgadzam w całej rozciągłości  ;D Tyle, ze nie pasmo 14-16, ale na zsyłkę ich na drugą w nocy, a audycje autorskie na światło dzienne, i gra muzyka (i słowo gada).
Co do radia zrównoważonego politycznie to tam na końcu taki znaczek był ;-), czyli wężykiem, Jasiu, wężykiem, a jak!

Takim samym znaczkiem należałoby opatrzyć następującą wiadomość, gdyby nie smutny fakt, że jest prawdziwa: Przez blisko godzinę powiewały flagi "Solidarności", grała rumuńska orkiestra dęta, a aktorka Ewa Dałkowska odśpiewała tekst Jana Pietrzaka "Nadzieja".
Nie, nie było mnie tam (ktoś może zdziwiony?), a i komentować mi się nie chce  ;p
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.