Autor Wątek: pierwszy zlot fanow RP  (Przeczytany 47330 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51635
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: pierwszy zlot fanow RP
« Odpowiedź #30 dnia: 21 Września 2008, 22:28:59 »

Ledwom wrócił znad Atlantyku
że też się nie spotkaliśmy...
Atlantyk, Adriatyk, podobnie brzmi...
W sumie Adriatyk to tylko zatoka M. Sródziemnego, a więc zatoki Atlantyku. Byliscie więc w tym samym miejscu, niezależnie gdzie to było. Mały jest ten świat.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Online Fasiol

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 20992
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: pierwszy zlot fanow RP
« Odpowiedź #31 dnia: 22 Września 2008, 08:33:17 »
No co Kolega?Atlantyk to zatoka Adriatyku,pamiętam jak dziś.
Bóg stworzył ziemię, niebo i wodę, księżyc i słońce. Stworzył człowieka, ptaki i zwierzęta. Ale psa nie stworzył. Bo psa już miał.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51635
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: pierwszy zlot fanow RP
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Września 2008, 13:44:51 »
Wracając do tematu podstawowego.
Po wielogodzinnych dyskusjach na szczeblu centralnym, wyglada na to, że następujące osoby pojawią się na zlocie RP.
Bruxa, Bluesmanniak, Cezarian et conhortes - 6 osób;
Stefek, Duch ciałem, Tosia, Baader - 4 osoby.
Razem dziecięć, a więc, zakładając, że część nie potrzebuje (tak im sie przynajmniej wydaje) nocelgu, wystarczy jeden apartament na 4 osoby, czyli koszt na wszystkich nocujących 240 zł.
Proszę o pomysły dotyczące spotkania. Oczywiście najlepsza jest burza mózgów, która w moim i Stefka wydaniu doprowadziała do nastęujących konstatacji:
- O zgrozo, doszlismy do wniosku, że mamy telefoniczny kontakt z Zembatym i Okuniewicz, pozostaje Fronczewski i Kobuszewski i trzeba pomysleć, czy za rok nie zrobić zlotu fanów oraz PEŁNEGO składu RP!
- Na dzisiaj jednak możliwości są inne:
a) zaproszenie Zembatego i/lub Okuniewicz - mamy kontakty, jeżeli nie wyjdzie to Zakrzewskiego i/lub Andrusa.
b) sprawdzić, czy 18-20 X nie ma w teatrze jakiejś sztuki mięsa, w której występuje Kobuszewski i/lub Fronczewski - zjeść wspólnie tę sztukę, a potem rzucić się na niczego się niespodziewającego, bezbronnego i bezradnego aktora. Przy tym na Kobuszewskiego oczywiście w stroju Zachariasza Dorożeńskiego.
c) quizy - wiedza nt. RP, Rycerzy - a więc to, co się sprawdziło podczas pierwszego zlotu.
d) omówienie wszystkich naszych rzeczywistych i wydumanych bolączek organizacyjnych, przy czym zalecana jest w tym wypadku ostrożność, gdyż zbyt intensywne analizowanie bolączek powoduje z reguły bóle głowy, a niekiedy nawet całego ciała.

Mam prośbę do deepa, psiakostki, dziadka_jacka, Leona, alexi, anusi, Dagi van der Mayer, Moreli, marO, msneta, PsaMurzyna, Quzynka Edyty,r--x-a, Rustinga wraz z Suri, WalkaMst, wichury, ZeusaP, Kc9 i pozostałych WSZYSTKICH  forumowiczów o wypowiedzenie się co do przyjazdu i spotkania. W końcu jest to niebywała okazja spotkania ludzi, z której może wyjść tylko coś dziwnie ciekawego. Wiem, co mówię, bo już to przeżyłem, a teraz potencjał mamy zdecydowanie większy.
Może Zygfryd i Fasiol się jednak zdecydują?
Pozdrawiam wszystkich i czekam na wpisy.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline lybbard

  • Nowy Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • słoiki dżemu truskawkowego +3/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: pierwszy zlot fanow RP
« Odpowiedź #33 dnia: 27 Września 2008, 14:23:44 »
Jak rozumiem zlot ma mieć miejsce w Warszawie?
Oczywiście kiedy całkiem się rozjaśni pewne braki wyjdą na jaw tu i tam...

Online Fasiol

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 20992
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: pierwszy zlot fanow RP
« Odpowiedź #34 dnia: 27 Września 2008, 15:46:35 »
Jak najbardziej,nocleg na starówce.
Bóg stworzył ziemię, niebo i wodę, księżyc i słońce. Stworzył człowieka, ptaki i zwierzęta. Ale psa nie stworzył. Bo psa już miał.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38327
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: pierwszy zlot fanow RP
« Odpowiedź #35 dnia: 28 Września 2008, 06:51:51 »
Jak najbardziej,nocleg na starówce.

Nie deprymuj nowego kolegi taką stanowczą odpowiedzią. Jak kolega chce, to może nocować pod wiaduktem na Placu na Rozdrożu. Wolność rządzi!

Cezar, jak masz prośbę do wszystkich, to roześlij biuletyn.  Tylko w ten sposób bedziesz miał pewność, że przynajmniej rzucą okiem. No to - papier na blachę i ryj! ;D
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline deepblue

  • Kierownik toalety
  • Zaawansowany Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 258
  • słoiki dżemu truskawkowego +5/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fan klub rodziny poszepszyńskich
Odp: pierwszy zlot fanow RP
« Odpowiedź #36 dnia: 28 Września 2008, 12:18:40 »
Zostałem wywołany do określenia się w temacie przyjazdu - i ogólnie sercem jestem za, jeśli nic mi nie przeszkodzi - przyjadę. Będę na 80 %.

Cezarze - wygląda na to ze masz dar organizacji zlotów :)

Pomysł z Qiuzem jest dobry, marzy mi się jakaś profeska: pytanie - kto pierwszy się zgłosi - udziela odpowiedzi oraz koniecznie z wykorzystaniem audio, np. emitujemy fragment odcinka, który jest odpowiedzią  i pytaniem.

Proszę o zgłoszenie się śmiałków, którzy chcieliby tworzyć pytania (niestety - nie będą mieli możliwości występowania w roli uczestnika).

Maciej może być zajęty ale może tez nie być :)

Jak już będę w Wawie - wiecie, jeszcze nie byłem (najprawdopodobniej) na placu na rozdrożu.. Kiedyś była koncepcja zawieszenia szmaty na pomniku, niemniej jednak wolałbym uniknąć incydentów ze strażą miejską :).

W każdym razie ja zamiaruję zrobić sobie pieszą wycieczkę na plac na rozdrożu.

przy okazji zawitam do przyjaciela w Nowym Dworze..

A co z zaproszeniem E. Błaszczyk , Stefana Fridmana, Krzysztofa Kowalewskiego, Edytą Jungowską?





Wynajmę wolny pokój kulturalnej studence bez nałogów. Nie ma nic milszego niż taka kulturalna studentka bez nałogów... palce lizać

Online Fasiol

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 20992
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: pierwszy zlot fanow RP
« Odpowiedź #37 dnia: 28 Września 2008, 16:44:18 »
A co z zaproszeniem...Krzysztofa Kowalewskiego...

Ordynator Łubicz odpada,ma akurat dyżur w szpitalu.Jednak po ekscesach ze straż miejską wizyta w szpitalu może się okazać konieczna.Więc nie ma tego złego co by na....Zainteresowanym podaję adres:czwarte piętro Szpitala Miejskiego im. A. Kopernika (Astronoma) przy ulicy Zdobywców 19 w Warszawie.
To chyba nawet niedaleko Placu na Rozdrożu.
Bóg stworzył ziemię, niebo i wodę, księżyc i słońce. Stworzył człowieka, ptaki i zwierzęta. Ale psa nie stworzył. Bo psa już miał.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38327
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: pierwszy zlot fanow RP
« Odpowiedź #38 dnia: 28 Września 2008, 18:57:27 »
Ależ, drodzy moi... Nie wyobrażam sobie zlotu we Warszawie bez odbycia pielgrzymki śladami wielkich rodaków. Plac na Rozdrożu koniecznie, z pamiątkowym zdjęciem (my na tle), może podróż wózkiem w Aleje, na pewno można zahaczyć o Myśliwiecką czy-pińć-siedem, to rzut beretem...
Co do repertuaru naszych ulubieńców - podejmuję się sprawdzić. Jeśli chodzi o dziadka Jacka to w grę wchodzi Kwadrat, najprawdopodobniej. Pan Piotruś pokazywał się ostatnio w znakomitej produkcji na podstawie Kabaretu Starszych Panów, firmowanej przez niejakiego Poniedzielskiego. Stacyjka Zdrój się to nazywa - byliśmy z Grzegorzem, chętnie pójdziemy jeszcze raz  :)
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Stefan

  • Gość
Odp: pierwszy zlot fanow RP
« Odpowiedź #39 dnia: 28 Września 2008, 20:04:22 »
Niestety, z poważnych przyczyn osobistych NIE BĘDĘ MÓGŁ wziąć udziału w zjeździe (choć bardzo chciałem). Jeszcze do wczoraj mogłem, teraz już nie.
Nie ciągnijcie za język, lepiej trzymajcie kciuki/pomódlcie się aby wszystko skończyło się dobrze.
Niniejszym wpisem zawieszam na czas nieokreślony swój udział w forum.
Wspominajcie mnie dobrze. :(

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38327
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: pierwszy zlot fanow RP
« Odpowiedź #40 dnia: 28 Września 2008, 21:40:38 »
Ożesz >expressis verbis<  :-\

Nie będziemy cię za często wspominać, bo od tego wspominany dostaje czkawki, a my ci dobrze życzymy. Za to będziemy cię stale niecierpliwie wypatrywać.

Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51635
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: pierwszy zlot fanow RP
« Odpowiedź #41 dnia: 28 Września 2008, 23:04:24 »
Przyłanczam się do expressis verbis Bruxy. W kwestiach organizacyjnych, ustaliłem, ze 18-10 Grzegorz gra w sztuce Kolacja dla głupca w Teatrze Ateneum, godz. 19.00. Ja wiem, ze Pan Piotruś to bardzo zajęty człowiek, ale może jeżeli nie zorganizujemy nic innego, rzeczywiście zwalić mu się na głowę do teatru? Sztuka zaś jest komediowa, to i nam bedzie łatwiej ją zrozumieć.
http://www.teatrateneum.pl/repertuar.php
« Ostatnia zmiana: 09 Grudnia 2008, 13:42:14 wysłana przez Cezarian »
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38327
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: pierwszy zlot fanow RP
« Odpowiedź #42 dnia: 28 Września 2008, 23:13:35 »
Zwalić mu się! A co!
Zwłaszcza, że Stacyjki Zdrój w ten konkretny weekend niestety nie będzie (teraz już wiem czemu  ;D)
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline 666

  • Łeb-Majster
  • Młodszy Techniczny Telewizyjny
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • ***
  • Wiadomości: 4910
  • słoiki dżemu truskawkowego +667/-666
  • Płeć: Mężczyzna
    • 4915610
    • Maciej Zembaty - strona nieoficjalna
Odp: pierwszy zlot fanow RP
« Odpowiedź #43 dnia: 29 Września 2008, 00:21:41 »
A propos zlotów - jutro mam jakiś zlot idiotów, czyli oficjalnie "immatrykulację" (jakieś tam wręczanie indeksów). Będzie pewnie dużo gadania i tyle... ale pójdę. Oficjalnie zrywam z tym forum.... nie no, nie będzie tonu jak u Stefka ;) (którego pozdrawiam i współczuję czegokolwiek, choć może powinienem pogratulować, że odseparował się choć na jakiś czas od nas). A powracając do mojego oświadczenia - będę wpadał tu, ale chyba rzadziej - chociaż znając mnie to i tak oleję naukę i znajdę parę minut żeby tu zawsze wpaść, poczytać, ewentualnie coś naskrobać.

Pozdrawiam i 3majcie kciuki żebym przeżył te wszystkie ceregiele, bo takie "oficjalne" uroczystości i załatwianie różnych rzeczy, to nie na moją biedną głowę...
nie graj ze mną...

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26165
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: pierwszy zlot fanow RP
« Odpowiedź #44 dnia: 29 Września 2008, 07:43:03 »
Niniejszym wpisem zawieszam na czas nieokreślony swój udział w forum.
Wspominajcie mnie dobrze. :(
No nie, tak poważnego wpisu i to w takim wykonaniu to na tym forum jeszcze nie widziałem :-\ (a ty się Zygfryd nie wygłupiaj - dla równowagi zdrowia psychicznego niezbędnym jest codziennie co najmniej parę minut tego forum!).
Co do Ateneum, to jeśli się zwalać, to jednak trzeba najpierw sprawdzić co z biletami - ochotnicy wystąp :)