Autor Wątek: Sarkasyjny wątek  (Przeczytany 1692 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51644
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Sarkasyjny wątek
« dnia: 22 Lutego 2008, 12:24:29 »
Wybory w Armenii wygrał niejaki Serż Sarkisjan i został prezydentem. Czy wyborcy w Armenii, badź co bąź starodawnym państwie o starodawnej kulturze, są aż tak dowcipni, że wybierają na swojego przywódcę Sakrastycznego Serża? A może w przeciewieństwie do reszty tzw. demokracji, wiedzą, że polegają one wyłacznie na mniej lub bardziej zakamuflowanym sarkaźmie w stsounku do wyborców?
Inne ciekawe nazwiska Arfmeńskie:
Wielkij Patafjan
Potasjan Nadmanganjan.

Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38338
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Sarkasyjny wątek
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Lutego 2008, 13:20:58 »
To typowy objaw dla tamtych regionów, wszak prezydentem Gruzji jestbył niejaki Saakaszwili. Co prawda Michał a nie Grigorij, ale my już wiemy swoje  ;D

                                                     
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Online Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26166
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Sarkasyjny wątek
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Lutego 2008, 13:32:23 »
To typowy objaw dla tamtych regionów, wszak prezydentem Gruzji jestbył niejaki Saakaszwili. Co prawda Michał a nie Grigorij, ale my już wiemy swoje  ;D
                                                   
Orzeszgo! Ja go widziałem w TV, w poniedziałek czy może we wtorek to było i to wcale nie we wiadomościach ani innym dzienniku ale w jakimś filmie? Jechał na koniku i szabelka wywijał, ale czapkę miał inną  :-\

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51644
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Sarkasyjny wątek
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Lutego 2008, 13:40:16 »
To typowy objaw dla tamtych regionów, wszak prezydentem Gruzji jestbył niejaki Saakaszwili. Co prawda Michał a nie Grigorij, ale my już wiemy swoje  ;D
                                                   
Orzeszgo! Ja go widziałem w TV, w poniedziałek czy może we wtorek to było i to wcale nie we wiadomościach ani innym dzienniku ale w jakimś filmie? Jechał na koniku i szabelka wywijał, ale czapkę miał inną  :-\
Ja sie cały czas zastanawiam, czy to jednak nie jest ten sam Saakaszwili. "Nasz" strasznie sie zmienił, wiec nic nie jest wykluczone. Mógł przecież wykorzystać olbrzymią popularnośc serialu w Polsce, żeby wygrać wybory w Gruzji.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.