Autor Wątek: Skandal w trujce - Akademii Rozrywki?  (Przeczytany 7004 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38329
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Skandal w trujce - Akademii Rozrywki?
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Marca 2007, 19:56:06 »
Tak, bo jesteśmy głupi i daliśmy sobie wmówić, że po wyborach mamy zamknąć mordy w kubeł a demokratycznie wybrana władza może robić co zechce. A gówno, za przeproszeniem, prawda! Jest protest obywatelski, jest ombudsman, są trybunały... Są inne sposoby, ale lepiej, żeby pozostały teorią...
Na razie naród siedzi cicho, ale... przypomniał mi się taki rysunek z internetu. Pani pingwinowa do pana pingwina stojącego z gongiem nad śpiącym polarnym misiem: -Powiadam ci, Radziu, misiu się wqrwi...

PS: Dzięki Stefan, wzienam, ale kasowanie zostawiam w odpowiedzialnych rękach (bo ja to ostatnio jak ta małpa z brzytwą - jeden nieodpowiedzialny ruch i kolekcja komiksów Franka Millera pooooooszłaaaa z twardego dysku - no cóż, osiołek znowu się nabiega...).
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline 666

  • Łeb-Majster
  • Młodszy Techniczny Telewizyjny
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • ***
  • Wiadomości: 4910
  • słoiki dżemu truskawkowego +667/-666
  • Płeć: Mężczyzna
    • 4915610
    • Maciej Zembaty - strona nieoficjalna
Odp: Skandal w trujce - Akademii Rozrywki?
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Marca 2007, 20:40:46 »
"300" to (pozwolę sobie na użycie kolokwializmu) fajny film bardzo (zwłaszcza na "dużym" ekranie), a komiks mniemam również, choć niestety nie posiadam.

P.S. Pozdrowienia dla Osiołka ("Osiołkowi w żłobie dano..." - mam nadzieję, że i ty karmisz swojego Osła, a nie jedynie go doisz! ;))
nie graj ze mną...

Online Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38329
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Skandal w trujce - Akademii Rozrywki?
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Marca 2007, 22:38:47 »
Ośle mleko z dżemem, palce lizać  ;D
A jakże, karmię regularnie, wszak nie można być okrutnym dla zwierząt...
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Stefan

  • Gość
Odp: Skandal w trujce - Akademii Rozrywki?
« Odpowiedź #18 dnia: 27 Marca 2007, 22:52:48 »
Tak, bo jesteśmy głupi i daliśmy sobie wmówić, że po wyborach mamy zamknąć mordy w kubeł a demokratycznie wybrana władza może robić co zechce. A gówno, za przeproszeniem, prawda! Jest protest obywatelski, jest ombudsman, są trybunały... Są inne sposoby, ale lepiej, żeby pozostały teorią...
Na razie naród siedzi cicho, ale... przypomniał mi się taki rysunek z internetu. Pani pingwinowa do pana pingwina stojącego z gongiem nad śpiącym polarnym misiem: -Powiadam ci, Radziu, misiu się wqrwi...
I kto tu epatuje politykami?
A tak na marginesie - co oznacza epatuje?

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51637
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Skandal w trujce - Akademii Rozrywki?
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Marca 2007, 10:07:40 »
A tak na marginesie - co oznacza epatuje?
Najprawdopodobniej chodzi o czynność wyklejania tapetami pokoi.
Natomiast węjde w rolę Stefka i poproszę wszystkich o nieprzekraczanie granic instynktu samozachowawczego. Gadacie o osłach (nawet jeśli są tylko osiołkami) i żłobach, a miało nie być o politykach. I to jeszcze o karmieniu osłów. To jest niedopuszczale, nawet jeśli dany polityk, to tylko emule (skrót od: "Eeeee, ty mule!"). Zaś w żłoby dostają wszyscy chyba politycy (Walery Sławek już nie żyje, a on był tak uczciwy, że nawet sam siebie nie potrafił zastrzelić) biorą w żłoby, o czym świadczy ostatnia afera korpupcyjna urzędników w Brukseli.
Wracając zaś do haniebnego pomysłu na AzR, to ja się Oleksemu jednak dziwię, że przyjął zaproszenie. Może nie wiedział, że jest nagrywany? A może zmyliło go uderzające podobieństwo Czubaszek do Guzaowtego?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Rustig

  • Hydraulik
  • Aktywny Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 155
  • słoiki dżemu truskawkowego +6/-1
Odp: Skandal w trujce - Akademii Rozrywki?
« Odpowiedź #20 dnia: 31 Marca 2007, 21:35:08 »
A tak na marginesie - co oznacza epatuje?
Wracając zaś do haniebnego pomysłu na AzR, to ja się Oleksemu jednak dziwię, że przyjął zaproszenie. Może nie wiedział, że jest nagrywany? A może zmyliło go uderzające podobieństwo Czubaszek do Guzaowtego?

Oleksy przyjął zaproszenie do Polskiego Radia pr 3. Nikt go jednak nie powiadomił jaka to audycja. Niemniej jednak zaproszenie polityka do AKADEMI ROZRYWKI jest jak najbardziej na czasie, bo cały czas nam serwują niezłą rozrywkę.

Akademia przy sejmie to mały pikuś.

Zresztą do takiej audycji nie pasuje słowo akademia, raczej ZAWODÓWKA ROZRYWKI.  ;D

A tak na marginesie - co oznacza epatuje?

Masz ograniczony dostęp do internetu?  ???

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51637
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Skandal w trujce - Akademii Rozrywki?
« Odpowiedź #21 dnia: 01 Kwietnia 2007, 01:49:28 »
Ja bym pozostał przy samej ZAWODÓWCE, gdyż to, co politycy przedstawiają, nawet w sejmie, trudno jednak zaliczyć do ROZRYWKI. Ech, gdzie te stare, dobre czasy sejmu niemego...
Zresztą teraz jest popyt na ludzi z wykształecenim zawodowym, głównie za granicą.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.