Autor Wątek: Podkarpacie  (Przeczytany 2655 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ZeusPM

  • Hydraulik
  • Nowy Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • słoiki dżemu truskawkowego +2/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Podkarpacie
« dnia: 16 Grudnia 2007, 21:29:14 »
witam wszystkich fanów rodziny Poszepszyńskich i nie tylko. Z naszą rodzinką zetkąłem się kilkanaście lat temu najprawdopodobniej w powtórce z rozrywki i od razu mnie "wciongneło" - kasety, książka, mp3...
Szkoda tylko że szanowna trójka przez te wszystkie lata powtórek RP, powrarza je w złej kolejności i niestety nie wszystkie.
Więcej szacunku i profesjonalizmu panie Andrus dla klasyki polskiej satyry.
« Ostatnia zmiana: 17 Grudnia 2007, 11:48:17 wysłana przez deepblue »
...w pojemniku naśmietniku szperam nieraz całą noc,
 w pojemniku smakołyków można znaleźć moc...

najprawdopodobniej

Offline 666

  • Łeb-Majster
  • Młodszy Techniczny Telewizyjny
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • ***
  • Wiadomości: 4910
  • słoiki dżemu truskawkowego +667/-666
  • Płeć: Mężczyzna
    • 4915610
    • Maciej Zembaty - strona nieoficjalna
Odp: witam wszystkich z Rzeszowa
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Grudnia 2007, 22:36:06 »
Szkoda tylko że szanowna trójka przez te wszystkie lata powtórek RP, powrarza je w złej kolejności i niestety nie wszystkie.
Więcej szacunku i profesjonalizmu panie Andrus dla klasyki polskiej satyry.
Nasze forum w pigułce. ;)

No, przesadziłem.
nie graj ze mną...

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51867
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: witam wszystkich z Rzeszowa
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Grudnia 2007, 00:47:55 »
Jeszcze raz witam kolegę Zeusa. Mam małą prośbę. Wiem, że to nie  jest łatwe, ale radzę chociaż przerzucić tytuły wątków, które przewijają się na forum. Wiele, naprawdę wiele tematów było tu już poruszanych i to na wszystkie strony. Można się do każdego z tych wątków dopisać.
Prośba więc ode mnie jest taka, abyś nie tworzył wątków nadaremno, bo to tylko gmatwa i tak skomplikowaną strukturę forum.
Żebyśmy się dobrze zrozumieli. Nie chodzi mi o zakaz tworzenia nowych wątków, a jedynie o niepowielanie dotychczasowych.
Zgoda, że forum jest na początku trudne w odbiorze ze wzgledu na ilość wątków(!) oraz permamentną off-topowość każdego z nich. Jednak, jak się wkrótce przekonasz, szybko przestaje to przeszkadzać, a jeśli nie przestaje, to i tak nie ma na to rady ;).
Pozdrawiam i zapraszam do klawiatury.
Andrus juz swoje dostął na forum. Dodam tylko, że wygląda na to, że na chwile obecną jest to najlepszy andrus, na jakiego nas stać. Nie oznacza to oczywiście, że jest to Andrus na miarę naszych możliwości. :D
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38458
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: witam wszystkich z Rzeszowa
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Grudnia 2007, 12:04:34 »
chociaż przerzucić tytuły wątków

                                                                                                   /\
                                                                                                   ||

                                                                                  wyszukiwarka
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Baader

  • Hydraulik
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 3844
  • słoiki dżemu truskawkowego +25/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: witam wszystkich z Rzeszowa
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Lutego 2008, 09:09:30 »
Nie oznacza to oczywiście, że jest to Andrus na miarę naszych możliwości. :D

Aler przyznacie, że nasze prasłowiańskie forum chroni w swych wątkach plebejskich uciekinierów od wszechobecnej komerchy! Zróbcie mi przebitkę na Stefana na... o sorki: na Kota na gruszy! No i "odcinkowym skrytożercom nasze stanowcze NIE!!!" :)
Hochsztapler pan jesteś panie starszy! Zwykły hoch... hochsztapler!!!

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51867
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: witam wszystkich z Rzeszowa
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Lutego 2008, 15:37:32 »
Aler przyznacie, że nasze prasłowiańskie forum chroni w swych wątkach plebejskich uciekinierów od wszechobecnej komerchy! Zróbcie mi przebitkę na Stefana na... o sorki: na Kota na gruszy! No i "odcinkowym skrytożercom nasze stanowcze NIE!!!" :)
Przyznaję. Nie ukrywam jednak, że najbardziej ciekawi mnie końcówka. Rozumiem, odbiegając nieco bardziej od oryginału cytaty, niż Waćpan to zrobiłeś, że chodzi Ci raczej o odcinkowych skrytosłuchaczy? Postulat bardzo ciekawy. Tylko jak uruchomić on line słuchanie odcinków? Na razie tylko w formule wspólnego słuchania RP...
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Baader

  • Hydraulik
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 3844
  • słoiki dżemu truskawkowego +25/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: witam wszystkich z Rzeszowa
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Lutego 2008, 17:51:21 »
Przyznaję. Nie ukrywam jednak, że najbardziej ciekawi mnie końcówka. Rozumiem, odbiegając nieco bardziej od oryginału cytaty, niż Waćpan to zrobiłeś, że chodzi Ci raczej o odcinkowych skrytosłuchaczy?

Niezupełnie chodzi mi raczej o odcinki, znikające niczym ostatnia paróweczka hrabiego Barry Kenta z kociołka, z anteny Trójki o 22:30 w poniedziałki.
Hochsztapler pan jesteś panie starszy! Zwykły hoch... hochsztapler!!!