Autor Wątek: Hallelujah! bliskie spotkania 3 stopnia !!!!  (Przeczytany 19166 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline 666

  • Łeb-Majster
  • Młodszy Techniczny Telewizyjny
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • ***
  • Wiadomości: 4910
  • słoiki dżemu truskawkowego +667/-666
  • Płeć: Mężczyzna
    • 4915610
    • Maciej Zembaty - strona nieoficjalna
Odp: Hallelujah! bliskie spotkania 3 stopnia !!!!
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Października 2007, 12:19:16 »
To już wiemy co i jak z odcinkami, trzeba tylko to podrzucić Zembatemu...choć nie wiem, czy On rozwiąże wszystkie te problemy.

Secundo - ale i tak pomarudzę. Żaden bilet, to był koncert z wolnym wstępem (co poskutkowało opisanym przeze mnie wyżej składem publiki). To strona tytułowa mojego egzemplarza Makabry i współczucia.
Tak coś czułem... :P Już poprawione.
nie graj ze mną...

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26165
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Hallelujah! bliskie spotkania 3 stopnia !!!!
« Odpowiedź #16 dnia: 09 Października 2007, 15:53:59 »
....Gros tejże publiczności stanowiły zamaskowane babcie w wieku moherowym.
Maskowanie polegało na przyjściu bez beretu.....
Jeśli można, dla wytchnienia od powagi sytuacji, nieco off-topowo: czy koleżanka-wywiadowczyni mogłaby ujawnić metody demaskowania zamaskowanych moherowych babć? Bo mam takie wrażenie, patrząc na moje koleżanki w pracy, że niektóre z nich są moherowe do potęgi, ale oczywiście żadna beretu nie założy  >:(  Prawidłowe rozpoznanie moherowych bardzo ułatwiło by mi życie, zarówno przed, jak i po wyborach.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38327
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Hallelujah! bliskie spotkania 3 stopnia !!!!
« Odpowiedź #17 dnia: 09 Października 2007, 16:04:54 »
Ten błysk w oku!  ;D
No i wychodzą z niesmakiem z koncertu Zembatego.

A przede wszystkim taką zamaskowaną babcię rozpoznajemy po tym, że nie czuje bluesa, nawet jak zdejmie beret.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Stefan

  • Gość
Odp: Hallelujah! bliskie spotkania 3 stopnia !!!!
« Odpowiedź #18 dnia: 09 Października 2007, 17:10:54 »
  Prawidłowe rozpoznanie moherowych bardzo ułatwiło by mi życie, zarówno przed, jak i po wyborach.
Nie demonizujcie Bluesmaniak, nie demonizujcie...
Nie taka babcia straszna jak jej beret

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26165
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Hallelujah! bliskie spotkania 3 stopnia !!!!
« Odpowiedź #19 dnia: 09 Października 2007, 19:07:14 »
  Prawidłowe rozpoznanie moherowych bardzo ułatwiło by mi życie, zarówno przed, jak i po wyborach.
Nie demonizujcie Bluesmaniak, nie demonizujcie...
Nie taka babcia straszna jak jej beret
Ty chyba nie współpracujesz na co dzień z koleżankami - to bywa straszne! Tym bardziej, że średnia wieku tychże ciągle zwyżkuje wraz z ich poglądami (a może odwrotnie te 'wraz'?) i o podejrzenia bardzo łatwo.
Pomysł Bruxy świetny ale nie do zrealizowania - przecież nie zorganizuję koncertu Macieja Z. w pracy! Nie dadzą mi funduszy z funduszu socjalnego... Nawet bluesem nie mam jak testować, bo odpowiedniego sprzętu brak. Ogólnie warunki są trudne  :'(

Offline deepblue

  • Kierownik toalety
  • Zaawansowany Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 258
  • słoiki dżemu truskawkowego +5/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fan klub rodziny poszepszyńskich
Odp: Hallelujah! bliskie spotkania 3 stopnia !!!!
« Odpowiedź #20 dnia: 09 Października 2007, 21:31:39 »
"I WOGOLE W ZYCIU NIE JEST LEKKO"
Wynajmę wolny pokój kulturalnej studence bez nałogów. Nie ma nic milszego niż taka kulturalna studentka bez nałogów... palce lizać

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51633
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Hallelujah! bliskie spotkania 3 stopnia !!!!
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Października 2007, 00:14:31 »
Stare przysłowie: "gdzie diabeł nie może tam Bruxę pośle" sprawdziło się po raz kolejny. Ogromne brawa dla koleżanki, chociaż, przyznajmy to sobie otwarcie, pan Maciej najprawdopodobniej nie miał z nią najmniejszych szans.
Zgodnie z regułą takich spotkań, trzeba odzwonić jak najszybciej, aby kuć telefon, póki gorący. Natomiast oprócz haka w postaci odcinków i ich chronologii, trzeba rzeczywiscie zastanowić się, czym będziemy zawracać głowę Zembatemu. Kiedyś ten temat się przewijał, nie pamiętam jeno, do czego nas doprowadził.
Przepraszam, że tak biję pianę, ale dopiero co wrociłem z dalekiej podróży przed kolejną dalszą (do jakże bliskiej? Bruxie Świdnicy) i jeszcze mam w oczach pewnego kierowcę próbującego mnie staranować, niestety w samochodzie. >:( :(
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline deepblue

  • Kierownik toalety
  • Zaawansowany Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 258
  • słoiki dżemu truskawkowego +5/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fan klub rodziny poszepszyńskich
Odp: Hallelujah! bliskie spotkania 3 stopnia !!!!
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Października 2007, 01:10:07 »
Nie przypominal ci nieco Zachariasza Dorożyńskiego ? - zabójce Igi Korczyńskiej - tancerki w teatrzyku "ananas" w Warszawie ?
Wynajmę wolny pokój kulturalnej studence bez nałogów. Nie ma nic milszego niż taka kulturalna studentka bez nałogów... palce lizać

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51633
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Hallelujah! bliskie spotkania 3 stopnia !!!!
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Października 2007, 08:34:41 »
Nie przypominal ci nieco Zachariasza Dorożyńskiego ? - zabójce Igi Korczyńskiej - tancerki w teatrzyku "ananas" w Warszawie ?
Bardzo możliwe, bo co prawda, jak niezbicie wykazała policja oraz straż pożarna, miał ok 30 lat, za to zygzakowaty sposób poruszania się po drodze, jako żywo przypominał szyk rosyjskich okrętów pod Cuszimą, w której to bitwie, jak powszechnie wiadomo, Zachariasz nie dopuscił się potwornych zbrodni, za co został słusznie skazany.
Oj, dla odmiany odbiegłem od tematu. Czy mamy jakieś przemślenia co do ew. dyskusji z p. Maciejem?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Baader

  • Hydraulik
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 3839
  • słoiki dżemu truskawkowego +25/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Hallelujah! bliskie spotkania 3 stopnia !!!!
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Października 2007, 09:21:03 »
Nie no, bravo do n-tej potęgi, szczęka mnię opadła na klawiaturę. To jest najlepszy post jaki kiedykolwiek tu czytałem. Myślę, że kol. Bruxa zasłużyła sobie swoją akcją na medal Węgorza Elektrycznego (Kto jest przeciw? Nie widzę...) który dawno temu na starym forum wymyśliliśmy by uhonorować Zexona :):):)
Hochsztapler pan jesteś panie starszy! Zwykły hoch... hochsztapler!!!

Offline 666

  • Łeb-Majster
  • Młodszy Techniczny Telewizyjny
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • ***
  • Wiadomości: 4910
  • słoiki dżemu truskawkowego +667/-666
  • Płeć: Mężczyzna
    • 4915610
    • Maciej Zembaty - strona nieoficjalna
Odp: Hallelujah! bliskie spotkania 3 stopnia !!!!
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Października 2007, 13:33:20 »
Popieram. (nie wiem dokładnie co, ale popieram ;D)
nie graj ze mną...

Offline wichura1

  • Hydraulik
  • Aktywny Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 182
  • słoiki dżemu truskawkowego +5/-1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mitsumaniak psiakość
Odp: Hallelujah! bliskie spotkania 3 stopnia !!!!
« Odpowiedź #26 dnia: 10 Października 2007, 14:24:53 »
Nie węgorza elektrycznego, tylko zaskrońca elektrycznego.   ;D
"...dobry rezerwuar a w pływaku dziura, a jak w pływaku dziura, to cały rezerwuar do wymiany.." ;D

Offline andrzej74

  • Hydraulik
  • Zaawansowany Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 384
  • słoiki dżemu truskawkowego +9/-11
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Hallelujah! bliskie spotkania 3 stopnia !!!!
« Odpowiedź #27 dnia: 11 Października 2007, 17:27:08 »

Oczywiście, zgadzam się (oklaski), iż podstawą negocjacyjną z MZ winien być mój spis odcinków, który ma tę podstawową zaletę, że jest dość kompletny, dość chronologicznie dokładny, ale wymaga rzecz jasna uzupełnień.

Istotne jest ustalenie, czy MZ posiada jakiekolwiek domowe archiwum związane z tzw. karierą twórczą. Może scenariusze Poszepszyńskich?

Nie nastawiałbym się z takim optymizmem na możliwość pamięciowego ustalenia kolejności i dat odcinków, po tylu latach i przeżyciach to raczej absurd.

Jeśli nawet brak archiwum i pamięć MZ nie ta co przed wojną to koleżanka Bruxa mogłaby korzystając z autorytetu autora zaatakować archiwum radiowe. Można tam pooglądać taśmy albo zapisy archiwalne na okładkach taśm (kartoteka jest niestety niewiarygodna, wiem, bo byłem) z ITR-u i ZGRYZ-u z lat 70-ych. No i jeszcze może ta seria RP z 1989 r.

Bruxa, nade wszystko cały czas bądź w kontakcie z MZ, nie daj mu się wywinąć, che, che...


Poszepszyńskich na mp3 można znaleźć na http://chomikuj.pl/Neomatrix

Offline 666

  • Łeb-Majster
  • Młodszy Techniczny Telewizyjny
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • ***
  • Wiadomości: 4910
  • słoiki dżemu truskawkowego +667/-666
  • Płeć: Mężczyzna
    • 4915610
    • Maciej Zembaty - strona nieoficjalna
Odp: Hallelujah! bliskie spotkania 3 stopnia !!!!
« Odpowiedź #28 dnia: 11 Października 2007, 22:45:48 »
Postanowiłem przed spaniem zajrzeć na stronę Poszepszyńskich. Znalazłem tam wywiad z Maciejem Zembatym i aktorami, którego dziwnym trafem wcześniej nie czytałem. Maciej wspomina tam, że napisał około 1000 odcinków... Bruxa - mogłabyś zbadać i tą(tę?) kwestię? hmmm.... :)

A to prawda:
"Jednym z przykrych odnośników do rzeczywistości okazała się być postać Igi Korczyńskiej, aktorki teatrzyku "Ananas", którą dziadek Jacek dosyć często przywoływał w swoich wspomnieniach. Odwiedzając groby bliskich na Powązkach zupełnie przypadkowo natknąłem się na nagrobek Igi Korczyńskiej z teatrzyku "Ananas", zastrzelonej przez carskiego oficera. Odtąd, dla spokoju duszy zmarłej, zrezygnowaliśmy z przywoływania jej osoby w audycjach - opowiada."?
« Ostatnia zmiana: 11 Października 2007, 22:49:00 wysłana przez Zygfryd666 »
nie graj ze mną...

Offline ArcyCierń

  • Po 2 złote od szcz...sztuki!
  • Hydraulik
  • Zaawansowany Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 320
  • słoiki dżemu truskawkowego +8/-2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zapraszam do Z.D.A.N. - laboratorium 3, klatka 2
Odp: Hallelujah! bliskie spotkania 3 stopnia !!!!
« Odpowiedź #29 dnia: 13 Października 2007, 23:47:41 »
O stronie dowiedziałem się tydzień temu. Zarejestrowałem się i odezwałem na forum dzisiaj. Jestem więc nieopierzony i nieświadomy, co do wielu kwestii, ale także chciałbym jakoś włączyć się w pracę klubu, na tyle na ile pozwolę mi moje skromne możliwości czasowe i inne. Na razie mogę tylko nieśmiało stwierdzić, że posiadam kasety magnetofonowe (po całym domku rodzicielskim zebrałoby się z kilkanaście) z nagranymi odcinkami Poszepszyńskich. O ile się orientuję (mogę się mylić, bo od 2 dni boli mnie głowa i zdażają mi się omamy) na stronie Zexona są głównie te, których nie miałem. Jeśli ktoś ze starszyzny klubowej znałby sposób w jaki mógłbym dołożyć swoje trzy grosze to proszę o jakisik kontakt, na przykład mailowy.
"Sam Dziadek jest mysza!"