Autor Wątek: 20 - 10- 2007 - plac inwalidow - koncert Macieja Zembatego - relacja - Żywiciel  (Przeczytany 4910 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline deepblue

  • Kierownik toalety
  • Zaawansowany Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 258
  • słoiki dżemu truskawkowego +5/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fan klub rodziny poszepszyńskich
Bruxo - zebyś nie musiała trudzić się z założeniem nowego wątku - zrobiłem to za ciebie
 ( a my byśmy szybciej poznali relacę z koncertu)

1. pozbieraj swoje rozbiegane myśli
2. jak zwykle przedstaw nam raport ( najlepiej tradycyjnie w punktach   :D )

ja niestety nie mogłem pojechać do WArszawy, ale zjawię się zaraz metafizycznie u was, na Placu Inwalidów  razem dziadkiem Jackiem i jego rakietą "JEDZINIAK1"
« Ostatnia zmiana: 20 Października 2007, 22:01:08 wysłana przez deepblue »
Wynajmę wolny pokój kulturalnej studence bez nałogów. Nie ma nic milszego niż taka kulturalna studentka bez nałogów... palce lizać

Offline 666

  • Łeb-Majster
  • Młodszy Techniczny Telewizyjny
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • ***
  • Wiadomości: 4910
  • słoiki dżemu truskawkowego +667/-666
  • Płeć: Mężczyzna
    • 4915610
    • Maciej Zembaty - strona nieoficjalna
Odp: 20 - 10- 2007 - plac inwalidow - koncert Macieja Zembatego - relacja - Żywiciel
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Października 2007, 22:11:24 »
Może jakieś multimedia na stronę będą? :)
nie graj ze mną...

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51633
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: 20 - 10- 2007 - plac inwalidow - koncert Macieja Zembatego - relacja - Żywiciel
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Października 2007, 22:35:31 »
Ja także przebieram palcami u nóg po klawiaturze z niecierpliwości. Bruxa pojechała na Zembatego uzbrojona po zęby i nie dziwota, boć to na grubego zwierza poluje.

Mimo wszystko dajmy jej chwilę czasu, przecież koncert jest o 19-tej.
Mogłaby relacjonować on-line >:( Zaplecze techniczne w postaci wątku o Współnych słuchania Rodziny Poszepszyńskicj istnieje i działa. ;)
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline 666

  • Łeb-Majster
  • Młodszy Techniczny Telewizyjny
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • ***
  • Wiadomości: 4910
  • słoiki dżemu truskawkowego +667/-666
  • Płeć: Mężczyzna
    • 4915610
    • Maciej Zembaty - strona nieoficjalna
Odp: 20 - 10- 2007 - plac inwalidow - koncert Macieja Zembatego - relacja - Żywiciel
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Października 2007, 22:38:22 »
Jakby się uzbroiła w laptopa z mikrofonem....hmmm...  ;D Moglibyśmy, najprawdopodobniej, słuchać Live! ;)
nie graj ze mną...

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51633
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: 20 - 10- 2007 - plac inwalidow - koncert Macieja Zembatego - relacja - Żywiciel
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Października 2007, 22:41:57 »
Jakby się uzbroiła w laptopa z mikrofonem....hmmm...  ;D Moglibyśmy, najprawdopodobniej, słuchać Live! ;)
Włąśnie, wychodzą na jaw podstawowe błędy logistyczne. ;)
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26165
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: 20 - 10- 2007 - plac inwalidow - koncert Macieja Zembatego - relacja - Żywiciel
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Października 2007, 10:52:47 »
Jakby się uzbroiła w laptopa z mikrofonem....hmmm...  ;D Moglibyśmy, najprawdopodobniej, słuchać Live! ;)
Włąśnie, wychodzą na jaw podstawowe błędy logistyczne. ;)
Fakt - to poważne zaniedbanie, a że jestem w tym dobry - nagrałem już wielu i to bez laptopa (no kto normalny na laptopa nagrywa???)- to i strata podwójna...

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51633
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: 20 - 10- 2007 - plac inwalidow - koncert Macieja Zembatego - relacja - Żywiciel
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Października 2007, 10:58:36 »
Zaczynam się o Bruxę denerwować. Wiadomo, jaki jest Zembaty (chociaż nie wiadomo, skąd wiadomo). Dlaczego nie ma jej jeszcze w domu?
Taka jest ta dzisiejsza młodzież. Nie zadzwoni, nie napisze, a ty siedź i się denerwuj. I to w dniu wyborów (nie mówię jakich wyborów, ze wzgledu na ciszę wyborczą).
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline deepblue

  • Kierownik toalety
  • Zaawansowany Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 258
  • słoiki dżemu truskawkowego +5/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fan klub rodziny poszepszyńskich
Odp: 20 - 10- 2007 - plac inwalidow - koncert Macieja Zembatego - relacja - Żywi
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Października 2007, 14:26:03 »
hmm .. ja także niepokoję się o Bruxę.. może zapili razem .. ? :) może Bruxa ma moralniaka i nie wie co napisać.. Pedadog też milczy.. ? hmm w rtadiu nie mowili o żadnych aresztowaniach..
Wynajmę wolny pokój kulturalnej studence bez nałogów. Nie ma nic milszego niż taka kulturalna studentka bez nałogów... palce lizać

Offline 666

  • Łeb-Majster
  • Młodszy Techniczny Telewizyjny
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • ***
  • Wiadomości: 4910
  • słoiki dżemu truskawkowego +667/-666
  • Płeć: Mężczyzna
    • 4915610
    • Maciej Zembaty - strona nieoficjalna
Odp: 20 - 10- 2007 - plac inwalidow - koncert Macieja Zembatego - relacja - Żywiciel
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Października 2007, 14:33:12 »
Bruxę widziano już dziś na forum.
Hmm.... It's weird.
nie graj ze mną...

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38327
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: 20 - 10- 2007 - plac inwalidow - koncert Macieja Zembatego - relacja - Żywi
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Października 2007, 15:22:54 »
O mnie sie niepokoiliście? How nice... O Maćka się powinniście niepokoić.  ;D
Napisałam tak wcześnie, jak tylko mogłam. To znaczy najpierw odespałam, potem doprowadziłam sie do jako takiego ładu i poszłam spełnić swój obywatelski obowiązek. Czy raczej skorzystać ze swoich praw. Doprowadzanie się do ładu zajęło większą część poranka, który z wiadomych przyczyn zaczął się raczej późno  ;D

Nie wpisałam się do tego wątku, bo pomyślałam, że nie będę się wpomidarzać w relację deepa. Deep, ty łobuzie, dlaczego cię nie było? A zresztą, żałuj. Nie będzie cię słychać na płycie, a mnie tak. Nie wiem zresztą, czy to akurat dobrze ;) Pedadog zresztą też nie dojechał. Znowu tylko ja się poświęcam (i pięć niczemu niewinnych postronnych osób, które ze sobą zaciągnęłam).  ;)
Na moje niewprawne ucho płyta, która mimo mojego wkładu chyba jednak się ukaże (teraz można wszystko w studio wymiksować), to będzie jazda obowiązkowa dla Bluesmanniaka zwłaszcza. Bardzo dżemowo-bluesowa.

A kaca moralnego mam, żebyście wiedzieli.  ;D Dopiero rano dotarło do mnie, ile tak naprawdę kosztował ten Paulaner. JeżiMarie, dziesięciokroć tyle co w czeskiej knajpie  :o Ech, Warszawa...

Zdjęć będzie dużo, więc musicie trochę poczekać, obróbka trochę trwa. Co do innych mediów... Hmmm... nic nie obiecuję... Ale, BTW, kto nagrywa na laptopa? I kto by miał go za mną nosić, co? Są mniejsze urządzenia, jak to pokazał nasz ulubiony minister  ;D
Ale nie miałam jeszcze czasu sprawdzić, czy w ogóle coś z tego wyszło (poza tym, że w połowie koncertu wyszły mi baterie).
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline 666

  • Łeb-Majster
  • Młodszy Techniczny Telewizyjny
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • ***
  • Wiadomości: 4910
  • słoiki dżemu truskawkowego +667/-666
  • Płeć: Mężczyzna
    • 4915610
    • Maciej Zembaty - strona nieoficjalna
Odp: 20 - 10- 2007 - plac inwalidow - koncert Macieja Zembatego - relacja - Żywi
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Października 2007, 20:49:07 »
Ale, BTW, kto nagrywa na laptopa?
Oj tam się czepiliście akurat laptopa. :P
nie graj ze mną...

Offline wichura1

  • Hydraulik
  • Aktywny Bułczarz
  • *
  • Wiadomości: 182
  • słoiki dżemu truskawkowego +5/-1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mitsumaniak psiakość
Odp: 20 - 10- 2007 - plac inwalidow - koncert Macieja Zembatego - relacja - Żywiciel
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Października 2007, 20:52:45 »
Laptopa ma? To burżuj najprawdopodobniej :D. A jak wiadomo burżuazja jest odpowiedzialna za wszystko, nawet za burze z gradobiciem. :)
"...dobry rezerwuar a w pływaku dziura, a jak w pływaku dziura, to cały rezerwuar do wymiany.." ;D

Offline 666

  • Łeb-Majster
  • Młodszy Techniczny Telewizyjny
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • ***
  • Wiadomości: 4910
  • słoiki dżemu truskawkowego +667/-666
  • Płeć: Mężczyzna
    • 4915610
    • Maciej Zembaty - strona nieoficjalna
Odp: 20 - 10- 2007 - plac inwalidow - koncert Macieja Zembatego - relacja - Żywi
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Października 2007, 21:34:53 »
Laptopa ma?
Ale kto? Odczepcie się od tego biednego laptopa! :P
nie graj ze mną...

Stefan

  • Gość
Odp: 20 - 10- 2007 - plac inwalidow - koncert Macieja Zembatego - relacja - Żywiciel
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Października 2007, 01:58:01 »
Dobra
Napisałem to, byście mnie nie wymiksowali z wątku, a teraz idę spać po (ha ha ha PO) bardzo pracowitym, liczącym 36 godizn dniu.

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51633
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: 20 - 10- 2007 - plac inwalidow - koncert Macieja Zembatego - relacja - Żywiciel
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Października 2007, 23:10:45 »
Dobra
Napisałem to, byście mnie nie wymiksowali z wątku, a teraz idę spać po (ha ha ha PO) bardzo pracowitym, liczącym 36 godizn dniu.
I to rozumiem! To jest wpis on-topowy! Relacja Żywiciela rodziny. Mozze jedynego? My się tu bawimy w wybory, a żywiciel żyły sobie wypruwa.
Oj dzieci, źle się bawicie.
Dla was to zabawa, mnie idzie o życie.

Jak mawiał antycypując dzień z życia Stefka klasyk.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.