Autor Wątek: 20 - 10- 2007 - plac inwalidow - koncert Macieja Zembatego - relacja - Żywiciel  (Przeczytany 3396 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline deepblue

• Kierownik toalety
  • Aktywny Bułczarz
  • *
  • słoiki dżemu truskawkowego +5/-0
    • Fan klub rodziny poszepszyńskich
Bruxo - zebyś nie musiała trudzić się z założeniem nowego wątku - zrobiłem to za ciebie
 ( a my byśmy szybciej poznali relacę z koncertu)

1. pozbieraj swoje rozbiegane myśli
2. jak zwykle przedstaw nam raport ( najlepiej tradycyjnie w punktach   :D )

ja niestety nie mogłem pojechać do WArszawy, ale zjawię się zaraz metafizycznie u was, na Placu Inwalidów  razem dziadkiem Jackiem i jego rakietą "JEDZINIAK1"
« Ostatnia zmiana: 20 Październik 2007, 22:01:08 wysłana przez deepblue »
Wynajmę wolny pokój kulturalnej studence bez nałogów. Nie ma nic milszego niż taka kulturalna studentka bez nałogów... palce lizać

Offline 666

• Łeb-Majster
  • Młodszy Techniczny Telewizyjny
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • słoiki dżemu truskawkowego +667/-666
    • 4915610
    • Maciej Zembaty - strona nieoficjalna
Odp: 20 - 10- 2007 - plac inwalidow - koncert Macieja Zembatego - relacja - Żywiciel
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Październik 2007, 22:11:24 »
Może jakieś multimedia na stronę będą? :)
nie graj ze mną...

Offline Cezarian

• Pierdziel
  • *
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-29
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: 20 - 10- 2007 - plac inwalidow - koncert Macieja Zembatego - relacja - Żywiciel
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Październik 2007, 22:35:31 »
Ja także przebieram palcami u nóg po klawiaturze z niecierpliwości. Bruxa pojechała na Zembatego uzbrojona po zęby i nie dziwota, boć to na grubego zwierza poluje.

Mimo wszystko dajmy jej chwilę czasu, przecież koncert jest o 19-tej.
Mogłaby relacjonować on-line >:( Zaplecze techniczne w postaci wątku o Współnych słuchania Rodziny Poszepszyńskicj istnieje i działa. ;)
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline 666

• Łeb-Majster
    • 4915610
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Październik 2007, 22:38:22 »
Jakby się uzbroiła w laptopa z mikrofonem....hmmm...  ;D Moglibyśmy, najprawdopodobniej, słuchać Live! ;)
nie graj ze mną...

Offline Cezarian

• Pierdziel
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Październik 2007, 22:41:57 »
Jakby się uzbroiła w laptopa z mikrofonem....hmmm...  ;D Moglibyśmy, najprawdopodobniej, słuchać Live! ;)
Włąśnie, wychodzą na jaw podstawowe błędy logistyczne. ;)

Offline Bluesmanniak

• ZOMOwiec
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-3
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Październik 2007, 10:52:47 »
Włąśnie, wychodzą na jaw podstawowe błędy logistyczne. ;)
Fakt - to poważne zaniedbanie, a że jestem w tym dobry - nagrałem już wielu i to bez laptopa (no kto normalny na laptopa nagrywa???)- to i strata podwójna...

Offline Cezarian

• Pierdziel
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Październik 2007, 10:58:36 »
Zaczynam się o Bruxę denerwować. Wiadomo, jaki jest Zembaty (chociaż nie wiadomo, skąd wiadomo). Dlaczego nie ma jej jeszcze w domu?
Taka jest ta dzisiejsza młodzież. Nie zadzwoni, nie napisze, a ty siedź i się denerwuj. I to w dniu wyborów (nie mówię jakich wyborów, ze wzgledu na ciszę wyborczą).

Offline deepblue

• Kierownik toalety
  • Aktywny Bułczarz
  • *
  • słoiki dżemu truskawkowego +5/-0
    • Fan klub rodziny poszepszyńskich
Odp: 20 - 10- 2007 - plac inwalidow - koncert Macieja Zembatego - relacja - Żywi
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Październik 2007, 14:26:03 »
hmm .. ja także niepokoję się o Bruxę.. może zapili razem .. ? :) może Bruxa ma moralniaka i nie wie co napisać.. Pedadog też milczy.. ? hmm w rtadiu nie mowili o żadnych aresztowaniach..
Wynajmę wolny pokój kulturalnej studence bez nałogów. Nie ma nic milszego niż taka kulturalna studentka bez nałogów... palce lizać

Offline 666

• Łeb-Majster
    • 4915610
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Październik 2007, 14:33:12 »
Bruxę widziano już dziś na forum.
Hmm.... It's weird.
nie graj ze mną...

Offline Bruxa

• ^,..,^
  • Pierdziel
  • *
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: 20 - 10- 2007 - plac inwalidow - koncert Macieja Zembatego - relacja - Żywi
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Październik 2007, 15:22:54 »
O mnie sie niepokoiliście? How nice... O Maćka się powinniście niepokoić.  ;D
Napisałam tak wcześnie, jak tylko mogłam. To znaczy najpierw odespałam, potem doprowadziłam sie do jako takiego ładu i poszłam spełnić swój obywatelski obowiązek. Czy raczej skorzystać ze swoich praw. Doprowadzanie się do ładu zajęło większą część poranka, który z wiadomych przyczyn zaczął się raczej późno  ;D

Nie wpisałam się do tego wątku, bo pomyślałam, że nie będę się wpomidarzać w relację deepa. Deep, ty łobuzie, dlaczego cię nie było? A zresztą, żałuj. Nie będzie cię słychać na płycie, a mnie tak. Nie wiem zresztą, czy to akurat dobrze ;) Pedadog zresztą też nie dojechał. Znowu tylko ja się poświęcam (i pięć niczemu niewinnych postronnych osób, które ze sobą zaciągnęłam).  ;)
Na moje niewprawne ucho płyta, która mimo mojego wkładu chyba jednak się ukaże (teraz można wszystko w studio wymiksować), to będzie jazda obowiązkowa dla Bluesmanniaka zwłaszcza. Bardzo dżemowo-bluesowa.

A kaca moralnego mam, żebyście wiedzieli.  ;D Dopiero rano dotarło do mnie, ile tak naprawdę kosztował ten Paulaner. JeżiMarie, dziesięciokroć tyle co w czeskiej knajpie  :o Ech, Warszawa...

Zdjęć będzie dużo, więc musicie trochę poczekać, obróbka trochę trwa. Co do innych mediów... Hmmm... nic nie obiecuję... Ale, BTW, kto nagrywa na laptopa? I kto by miał go za mną nosić, co? Są mniejsze urządzenia, jak to pokazał nasz ulubiony minister  ;D
Ale nie miałam jeszcze czasu sprawdzić, czy w ogóle coś z tego wyszło (poza tym, że w połowie koncertu wyszły mi baterie).
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.

Offline 666

• Łeb-Majster
    • 4915610
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Październik 2007, 20:49:07 »
Ale, BTW, kto nagrywa na laptopa?
Oj tam się czepiliście akurat laptopa. :P
nie graj ze mną...

Offline wichura1

• Hydraulik
  • Aktywny Bułczarz
  • *
  • słoiki dżemu truskawkowego +5/-1
  • Mitsumaniak psiakość
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Październik 2007, 20:52:45 »
Laptopa ma? To burżuj najprawdopodobniej :D. A jak wiadomo burżuazja jest odpowiedzialna za wszystko, nawet za burze z gradobiciem. :)
"...dobry rezerwuar a w pływaku dziura, a jak w pływaku dziura, to cały rezerwuar do wymiany.." ;D

Offline 666

• Łeb-Majster
    • 4915610
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Październik 2007, 21:34:53 »
Laptopa ma?
Ale kto? Odczepcie się od tego biednego laptopa! :P
nie graj ze mną...

Offline Stefan

• Pierdziel
  • *
  • słoiki dżemu truskawkowego +30/-65535
  • aliud est fcere, liud est dcere
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Październik 2007, 01:58:01 »
Dobra
Napisałem to, byście mnie nie wymiksowali z wątku, a teraz idę spać po (ha ha ha PO) bardzo pracowitym, liczącym 36 godizn dniu.
This post may contain confidential information.  The post is intended only for use of the named or unamed addressees.  If you receive this message in error you may not make any use of the information in it and must destroy it and all copies. It is clear???

Offline Cezarian

• Pierdziel
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Październik 2007, 23:10:45 »
Dobra
Napisałem to, byście mnie nie wymiksowali z wątku, a teraz idę spać po (ha ha ha PO) bardzo pracowitym, liczącym 36 godizn dniu.
I to rozumiem! To jest wpis on-topowy! Relacja Żywiciela rodziny. Mozze jedynego? My się tu bawimy w wybory, a żywiciel żyły sobie wypruwa.
Oj dzieci, źle się bawicie.
Dla was to zabawa, mnie idzie o życie.

Jak mawiał antycypując dzień z życia Stefka klasyk.