Autor Wątek: Urna  (Przeczytany 18896 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

urna pedadoga

• Gość
Urna
« dnia: 07 Wrzesień 2011, 22:12:36 »
I oto w ramach dzisiejszego Kabaretowego Patchworka Tematycznego została wyemitowana pierwsza Urna, czyli głosy w proszku, jeszcze bardziej czyli magazyn autorów składu zastępczego Rodziny Poszepszyńskich. Sama Urna już stoi tam gdzie wiecie i nawet się nie ukrywa, a na cały Patchwork trzeba jeszcze trochę poczekać, zresztą była znów awaria na łączach (i to akurat w trakcie Urny) więc jest trochę poszarpany.

Offline Cezarian

• Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-27
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Urna
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Wrzesień 2011, 22:59:51 »
zresztą była znów awaria na łączach (i to akurat w trakcie Urny) więc jest trochę poszarpany.
Ano właśnie, potwierdzam fakt awarii także na moich łączach. Rozumiem, że Patchwork w całości dostaniemy?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

• ^,..,^
  • Pierdziel
  • *
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Wrzesień 2011, 11:29:59 »
W ramach partnerskiej wymiany? ;D
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.

Offline Cezarian

• Pierdziel
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Wrzesień 2011, 14:23:55 »
W ramach partnerskiej wymiany? ;D
Musimy postawić sprawę jasno, ale partnerska wymiana, albo puścimy Pokorską z torbami.
A może... Pokorska chce płacić mniejsze tantiemy za prawa autorskie zmniejszając zakres emisji do studia radiowego poprzez odcięcie transmisji...

urna pedadoga

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Wrzesień 2011, 17:23:56 »
Zruciłem póki co rozerwany Patchwork. Postanowiłem nie wklejać Urny, żeby nie było podejrzeń, że myśmy ją w ogóle sobie tylko tam wkleili ;)

Offline Cezarian

• Pierdziel
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Wrzesień 2011, 16:25:41 »
Czy coś się wyjaśniło w przedmiocie zdobycia porwanego Patchworka od Pokorskiej?

urna pedadoga

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Wrzesień 2011, 19:28:26 »
I kolejna Urna poszła w eter (a tam, gdzie trzeba też już jest)

Czy coś się wyjaśniło w przedmiocie zdobycia porwanego Patchworka od Pokorskiej?

Porwany to sprawa drugorzędna - Patchwork jak to patchwork z natury najpierw jest porwany, a potem pozszywany, a że wszystkie łatki mamy, to nie problem. Wyjaśniło się natomiast coś w sprawie tego, którego brakuje zupełnie. Już wiadomo, że będzie ale nie wiadomo czy i kiedy.

urywki pedadoga

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Wrzesień 2011, 21:49:41 »
Ten z 31 sierpnia zrucony ale w jakości średniej póki co. Może będzie lepszy.

urna pedadoga

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Październik 2011, 10:20:16 »
Przekazuję, choć wynik jest raczej łatwy do przewidzenia ;) (szczególnie w kontekście wydarzeń sprzed tygodnia)
Mamy zaproszenie do Żak-a na jubileuszowy Patchwork Tematyczny.
Pomimo zaproszenia, niewykluczone, że faktycznie się tam pojawię bo właśnie się okazuje, żeakurat wtedy będę w tamtym kierunku wysłany służbowo... (piesza inspekcja 50km linii kolejowej  >:D )

Offline Stefan

• Pierdziel
  • *
  • słoiki dżemu truskawkowego +28/-65535
  • aliud est fcere, liud est dcere
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Październik 2011, 10:31:43 »
Przekazuję, choć wynik jest raczej łatwy do przewidzenia ;)
Na Boga, jak na to wpadłeś? ;)
This post may contain confidential information.  The post is intended only for use of the named or unamed addressees.  If you receive this message in error you may not make any use of the information in it and must destroy it and all copies. It is clear???

Offline Cezarian

• Pierdziel
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Październik 2011, 11:46:50 »
To ja mam alibi, jestem na urlopie, ale nie w okolicach Łodzi... A więc żona mi nie pozwoli.

urna pedadoga

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Październik 2011, 13:38:40 »
To ja już nie wiem w jakim stanie wiedzy jest kol. Bluesmann bo z jednej strony:
Odezwał się drugi, (k)urna, multimedialny ;)
A później:
Taki z lekka rzucony temacik łatwo pominąć. Zresztą jest napisany w tak poufnym tonie, że mało co z niego wynika dla niewtajemniczonych. I pewnie o to chodziło? ;D
Hm, nie lubię reklamować i myślałem, że już i tak Urny są tak porozstawiane po laboratorium alchemicznym, że przechodząc nie sposób nie kopnąć i nie rozsypać. Jeśli chodzi o stronę mikrofonową, to każdy nowy głos forowy (a także zarówno suwak) jest mile słyszany a początkowa poufność przedsięwzięcia miła na celu to, żeby chociaż część forum miała niespodziankę. Obecnie, ze względu na brak kolaudacji, każda Urna jest w momencie premiery przynajmniej częściową niespodzianką dla wszystkich poza mną ;)

A poza tym aż mnie się cisną uwagi, że taka "zróżnicowana" jakość techniczna nagrań głosów - gdzie był realizator dźwięku ???
No tu z przyczyn geograficznych, na pierwszym etapie każdy sam jest sobie realizatorem, stąd "drobne" zróżnicowanie. Ale jak słychać, prace racjonalizatorskie trwają.  Ostateczny montażysta i realizator dźwięku "był wtedy" najczęściej w Katowicach ale brumu czy szumu już wyciąć nie mógł.

Offline Bluesmanniak

• ZOMOwiec
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-3
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Październik 2011, 13:43:04 »
To ja już nie wiem w jakim stanie wiedzy jest kol. Bluesmann bo z jednej strony...
Mój stan wiedzy dramatycznie uległ zmianie po zapoznaniu się ze wspomnianym jubileuszem. I zmiany te ciągle trwają...

Offline Stefan

• Pierdziel
  • *
  • słoiki dżemu truskawkowego +28/-65535
  • aliud est fcere, liud est dcere
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Październik 2011, 13:47:42 »
This post may contain confidential information.  The post is intended only for use of the named or unamed addressees.  If you receive this message in error you may not make any use of the information in it and must destroy it and all copies. It is clear???

Offline szczutek

• Kompanijny kolaborant bez klasy; As szkodnictwa
  • Hydraulik
  • *
  • słoiki dżemu truskawkowego +138/-459
  • Nie zrozumiałem pytania
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Październik 2011, 20:29:48 »
kolaudacji
fuj...
Absolutnie się zgadzam, bez keczupu to bym takiej kolaudacji nawet nie tknął...
Węgiel to antracyt. Antracyt to ty. Skriabin zjadł karabin, a ciotka ma wszy.