Autor Wątek: Dobre wieści !!!  (Przeczytany 464128 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Online Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26165
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #4320 dnia: 17 Lipca 2018, 10:51:01 »
była dziś audycja o Macieju  iż okazji wydania wspomnień o Macieju. Mówią że ma być dłuższa audycja poświęcona Maciejowi - napiszę do nich - może się tam spotkamy ?
W świetle tego, że to ma być "Klub Trójki", czyli audycja w tygodniu najprawdopodobniej, po 21-ej, będzie ciężko, raczej tylko dla tubylców, chyba że piątek akurat? Ale musielibyśmy mieć wcześniej jakiś przeciek od Natalii, którego dnia to się odbędzie...

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51637
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #4321 dnia: 17 Lipca 2018, 13:39:13 »
Jeśli to będzie Klub Trójki, to biedy nie ma, bo wówczas ściągniemy nagranie ze strony tej audycji.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Online Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26165
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #4322 dnia: 17 Lipca 2018, 13:52:21 »
Nagranie? Przecież nie o nagranie chodzi!

Offline Fasiol

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 20993
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #4323 dnia: 17 Lipca 2018, 14:50:51 »
Bedo betki.
Bóg stworzył ziemię, niebo i wodę, księżyc i słońce. Stworzył człowieka, ptaki i zwierzęta. Ale psa nie stworzył. Bo psa już miał.

cyganek

  • Gość
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #4324 dnia: 17 Lipca 2018, 15:15:54 »
Po koncercie kapeli co gra The Wall po polsku, wychodziliśmy po godzinie, przed końcem koncertu, i pewien pan był ogromnie zdziwiony, że ja jeszcze słucham trojki. Wyjaśniłem, że Manna tylko, ale tak naprawdę to pisowskobolszewicka propaganda sączy się do ucha :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38327
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #4325 dnia: 17 Lipca 2018, 16:22:10 »
Nic mnie tak z rana nie zrywa z łóżka jak poranny trójkowy serwis propagando... pardon, informacyjny. I związana z nim nagła potrzeba.
Potrzeba wyłączenia odbiornika.

Bedo betki.

Na razie w lesie nawet grzybem nie woniajet.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Fasiol

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 20993
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #4326 dnia: 17 Lipca 2018, 17:12:27 »
Bedo betki.

Na razie w lesie nawet grzybem nie woniajet.

Bo bedo od soboty  ;)
Bóg stworzył ziemię, niebo i wodę, księżyc i słońce. Stworzył człowieka, ptaki i zwierzęta. Ale psa nie stworzył. Bo psa już miał.

Online Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26165
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #4327 dnia: 17 Lipca 2018, 18:38:05 »
Marylka pierwsze świeże kurki w niedzielę już znalazła, to co to będzie wkrótce?!

Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51637
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #4328 dnia: 17 Lipca 2018, 21:33:57 »
Po koncercie kapeli co gra The Wall po polsku, wychodziliśmy po godzinie, przed końcem koncertu, i pewien pan był ogromnie zdziwiony, że ja jeszcze słucham trojki. Wyjaśniłem, że Manna tylko, ale tak naprawdę to pisowskobolszewicka propaganda sączy się do ucha :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
Ja bym jednak nie panikował. Poziom pispropagandy jest jeszcze strawny w porównaniu do Wiadomości, czy jeszcze gorszego poziomu TVN-owskiej antypispropagandy. Ciężkie czasy, ale w tym doborowym towarzystwie toczy się wzajemna propaganda.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38327
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #4329 dnia: 17 Lipca 2018, 22:35:42 »
Zazwyczaj jednak dotykało to mainstreamu, a niszowe radyjko dla yntelygentów pozostawało na uboczu...
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Online Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26165
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #4330 dnia: 18 Lipca 2018, 07:25:45 »
Redaktor wczoraj podczas Tonacji (14:05-15:00, a było o lekcjach w szkole) stwierdził m.in. ze matematyka jest ważna, żeby nikt nam nie wmawiał, że czarne jest czarne a białe białe. Redaktorka Gacek natentychmiast zapuściła ostatnią piosenkę i pożegnała słuchaczy ;D

Online Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26165
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #4331 dnia: 18 Lipca 2018, 07:31:49 »
Po koncercie kapeli co gra The Wall po polsku, wychodziliśmy po godzinie, przed końcem koncertu, i pewien pan był ogromnie zdziwiony, że ja jeszcze słucham trojki. Wyjaśniłem, że Manna tylko, ale tak naprawdę to pisowskobolszewicka propaganda sączy się do ucha :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
Ja bym jednak nie panikował. Poziom pispropagandy jest jeszcze strawny w porównaniu do Wiadomości, czy jeszcze gorszego poziomu TVN-owskiej antypispropagandy. Ciężkie czasy, ale w tym doborowym towarzystwie toczy się wzajemna propaganda.
O poziomie propagandy trudno mi wyrokować, ale poziom kulturalny i estetyczny tvn-owej jest na tyle wysoki, że nie musze wyłączać... Może to być podobne zjawisko, do słuchania piosenki w obcym języku - jeśli nawet śpiewają o beleczym ale melodia i wykonanie są ładne to jestem zachwycony :D

Offline Bruxa

  • ^,..,^
  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 38327
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-65535
  • ja tu tylko sprzątam...
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #4332 dnia: 18 Lipca 2018, 07:45:19 »
O to to to to!

Cięgiem Grzegorzowi powtarzam, że łatwiej byłoby znieść nawet ostatniego drania i dyktatora, ale żeby miał klasę. A tak to jest adding insult to injury.

A już zwłaszcza w takim medium jak Trójka, wypadałoby uszanować słuchaczy zapodając propagandę w nieco innym stylu.
To się da zrobić.
Jak się ma kim.
Rude and not ginger

Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until you hear them speak.


Offline Cezarian

  • Pierdziel
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *
  • Wiadomości: 51637
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko bałaganię...
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #4333 dnia: 18 Lipca 2018, 10:38:06 »
Zrobiło nam się co nieco politycznie, a to niedobrze, jednak ja patrzę na Trójkę obecną trochę przez pryzmat różowych okularów. Uważam otóż, że pokazują klasę, że jako radio publiczne potrafią jeszcze tak pokluczyć, żeby w mniejszym lub większym zakresie przedstawić jako tako rzetelne informacje.
Co zaś do TVN i, jak dobrze zrozumiałem Tonego, formy, kultury i estetyki, to różnimy się całkowicie TVN. Nie mogę na te towarzystwo zbyt długo patrzeć. Jakbym oglądał Wiadomości à rebours. A jeszcze problem polega na tym, że w przeciwieństwie do większości zagranicznych piosenek rozumiem, co do mnie mówią i jak mówią. Wyglądają jak jakaś formą zdjęta z TNT, o któym mam podobne zdanie. Zresztą, chyba o to chodzi, żeby zainteresować widza formą i odwrócić uwagę od treści?
Co do Polsatu to nie mam zdania, niemal nie oglądam.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Online Bluesmanniak

  • ZOMOwiec
  • Kombatant Wojny Rosyjsko-Japońskiej
  • *****
  • Wiadomości: 26165
  • słoiki dżemu truskawkowego +65535/-4
Odp: Dobre wieści !!!
« Odpowiedź #4334 dnia: 18 Lipca 2018, 11:13:14 »
Nie znam/oglądam TNT, może to i lepiej? Tam też coś propagandują?